هم‌صدایی نوری‌زاد با توهین‌کنندگان به اسلام

محمد نوری‌زاد در پاسخ به کامنت نوشت «سلام روزبه گرامی. آخرین سنگر که نه، اولین سنگر حذف اسلام و هر اعتقاد زمینی و آسمانی از مقدرات کشور است. اسلام و هرچه که هست، به درون افراد کار دارد و اگر به عرصهٔ اجتماع آید لاجرم به مفسده در می‌افتد و بیش و پیش از دیگران خودش را ضایع می‌کند.»

فعالیت دوباره بازی‌گردان فتنه چه معنی دارد؟

نباید اجازه دهد هتاکان به جایگاه ولایت فقیه در کنار او صف ببندند! باید خیلی زود تکلیف خود را با خاطیان فتنه ۸۸ روشن کند و اجازه ندهد دولت تدبیر و امید فرصتی شود برای سوء استفاده دشمنان داخلی. دولتی که با امید ملت ایران بنا می شود نباید بذر ناامیدی در دل آنها بکارد.

پاسخ موسسه نشر آثار امام به ادعای نوری‌زاد

اخیرا ادعای واهی نوشته شده در یکی از سایتهای داخلی (بقلم آقای محمد نوری زاد) دستمایه تبلیغات برخی از سایتهای خارج نشینان و تردید افکنی نسبت به اصالت نامه سال 1366 حضرت امام خمینی در پاسخ به نامه وزیر کشور (وقت) در موضوع نهضت آزادی گردیده است.

اين مناظره خواندنی است!

رجوع به نوشته هاي پيشين نوري زاد و مقايسه آنها با نوشته هاي امروزي وي انسان را در بهت و حيرت فرو مي برد گويي او كمتر از يك دهه پيش برعليه امروز خويش مي نوشته و خود را نقد مي كرده است.

چگونه نوری زاد منافق شد؟ + عکس

محمد نوری‌زاد کسی است که از «عدم تعادل» رنج می‌برد. نه به آن دوران که در جلسات عمومی، رهبری نظام را «سیدی و مولای» خطاب می‌کرد و نه به اکنون که خود را بالاتر و فهیم‌تر از همه می داند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.