هاشمی منکر هولوکاست است؟ نیست؟

آیت الله هاشمی رفسنجانی چندی پیش در مصاحبه خود گفت: وقتی انسان یک قطعه تاریخی به آن مهمی را منکر می‌شود که همه می‌دانند اتفاق افتاده و خانواده‌هایی قربانیان هستند این نوعی دفاع از هیتلر و نازی‌ها است.

لوازم منطقی خاطره گویی به سبک هاشمی

محمدرضا کائینی-آیا بهتر نیست که آقای هاشمی به جای استفاده از انبان خاطرات خویش- به ویژه خاطراتی که به اشکال گوناگون قابل خدشه و تخطئه است- به استدلال و اقناع بهای بیشتری دهد تا سخن وی، زمینه بیشتری برای پذیرش داشته باشد؟

شانزدهمین سالگرد شهید صیاد شیرازی

مراسم بزرگداشت شانزدهمین سالگرد شهادت شهید صیاد شیرازی صبح امروز با حضور فرماندهان عالی رتبه نیروهای مسلح و جمعی از مسئولان کشوری آغاز شد.

عکس:احمدی‌نژاد دراقامتگاه امام‌خمینی در بورسا

دکتر احمدی نژاد و هیات همراه وی پس از ورود به شهر بورسا ، از منزل امام خمینی (ره) ، در دوره اقامت ۹ ماهه ایشان در ترکیه به هنگام تبعید به عراق بازدید به عمل آوردند که در این محل با اجتماع صمیمانه و گرم شمار زیادی از مردم مواجه شدند. تصویر زیر، عکس مالکان فعلی این منزل با دکتر احمدی نژاد است.

جبهه پایداری برای حمایت از احمدی نژاد شرط دارد

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی در پاسخ به این جمله رنجبران که “پس احمدی‌نژاد فعلی مورد تایید شما نیست”، گفت: نه نیست، مگر اینکه تغییر جدی در خود ایجاد کند. برخی‌ اشکالات را منتسب به اطرافیان احمدی‌نژاد می‌دانستند ولی من معتقدم ما به اطرافیان او که رای ندادیم ما به احمدی‌نژاد رای دادیم.

ما خوب و شاد هستیم

پایگاه خبری رادیو ملی آمریکا (ان پی آر)، گزارشی با عنوان «یهودیان ایران می گویند ایران خانه ماست و در آن می مانیم» منتشر کرد.

احمدی نژاد با روزنامه جدید می آید

این گزارش حاکی از آن است، طبق برخی شنیده ها و گمانه زنی ها روزنامه مهر عدالت به مدیر مسئولی محمد شیخان معاون اطلاع رسانی رییس جمهور سابق و سردبیری عبدالرضا داوری منتشر خواهد شد.

آقای مطهری! مردم را تحریف نکنید

علی مطهری که به اظهار نظرهای عجیب و شاذ شهره است در حالی امسال، نه دی را روز وحدت و یوم‌الله یاد کرد که سال گذشته نهم دی را تجمعی بی مورد دانسته بود و در استدلالی عجیب و غیر منطقی گفته بود: زمانی که مقام معظم رهبری در خطبه های نماز جمعه اعلام کردند که باید از تجمع خودداری شود تجمع کردن در نهم دی ماه بی مورد بود.

اعتراض مدیر سایت انتخاب به دولت

مدیرمسئول سایت انتخاب گفت: در شرایطی که دو ماه از فیلتر سایت «انتخاب» می‌گذرد، نه تنها دوستان دولت کمکی نمی‌کنند که کارشکنی‌ها در مسیر حل مشکل را تشدید کرده‌اند.

نگاهی سیاسی به تشییع یک فرد غیرسیاسی

باید جامعه را عادت داد؛ هم به مدارا و تحمل مخالف؛ هم به اینکه سطح نگاهش را بالا ببرد و کلان ببیند و یک تجمع چند هزار نفری ساده را حرکتی بزرگ نپندارد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.