افزایش تبادلات علمی در دوران پساتحریم

رئیس دانشگاه تهران گفت: بیشترین محدودیت‌ها در حوزه علم و فناوری در دوران تحریم بود.

نیلی حامی فتنه‌های‌سیاسی دانشکده‌فنی بود

از اعضای محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی خواهشمندیم فارغ از حاشیه‌ها، از نصب مدیری بدون صلاحیت‌های لازم بر منصب ریاست نماد آموزش عالی کشور جلوگیری کرده و مانع از آن شوند که دانشگاه تهران بار دیگر به عرصه زدوخوردهای سیاسی و التهابات گذرای حزبی تبدیل و پیشرفت علمی کشور با رکود مواجه شود.

نمایندگان مجلس با هیچکس بیعت نکرده‌اند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: مجلس برای دادن رای اعتماد به یک وزیر مؤلفه‌هایی دارد که با توجه به آن عمل می‌کند. نمایندگان مجلس با هیچکس بیعت نکرده‌اند و کسی که معرفی می‌شود، حتما نباید رای اعتماد بگیرد.

عدم رأی به نیلی تقابل با دولت نیست

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه عدم رأی به نیلی تقابل با دولت نیست، گفت: ما دلمان می‌خواهد دولت موفق شود و درکارش پیشرفت کند ولی مجلس افراد حاشیه‌ساز را قبول نمی‌کند.

آیا تنها رأی، رأی به روحانی است؟

«افکار عمومی قضاوت خواهد کرد، افکار عمومی ملت ما نه فاصله را می‌پسندد و نه خدای ناکرده لجبازی را می‌پسندد»!

«نه» مجلس به سومین وزیر پیشنهادی روحانی

نمایندگان مجلس با 79 رأی موافق، 160 رأی مخالف و 7 رأی ممتنع از مجموع 246 رأی مأخوذه، به نیلی‌احمدآبادی برای تصدی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رأی اعتماد ندادند.

طنز: حسام‌آشنا نفوذی اصول‌گرایان است

احتمالاً این آقای آشنا نفوذی اصولگرایان در کنار رئیس‌جمهور است و مأموریتش این است که برنامه‌های غیر اصولی رئیس جمهور را به نفع اصولگرایان تغییر بدهد.

روحانی: این دولت اهل لجبازی نیست

بررسی صلاحیت و برنامه‌های پیشنهادی نیلی‌احمدآبادی از دقایقی قبل با حضور رئیس‌ جمهور در صحن علنی مجلس آغاز شد.

داستان هزار و یک‌شب وزارت‌علوم دولت‌یازدهم

پس از گذشت بیش از یکسال از فعالیت دولت یازدهم هنوز وزارت علوم به سر و سامان نرسیده و بعد از انتخاب دو سرپرست و یک وزیر همچنان این وزارتخانه بدون وزیر به سر می‌برد.

اقدامات نیلی در فتنه ۸۸ چه بود؟

بسیج دانشجویی دانشکده فنی دانشگاه تهران در بیانیه‌ای اعلام کرد قربانی شدن فضای آکادمیک در برهه‌های خاص، به تعطیلی کشاندن کلاس‌های درس و فراهم آوردن زمینه‌های التهاب در فتنه ۸۸ از اقدامات نیلی احمدآبادی است.