در حاشیه تلاش بی فایده اصلاح‌طلبان برای جداسازی برند خود از دولت/ « تکرار می‌کنم» را احتمالا یک اصولگرای شاخص گفت!

اصلاح طلبان سعی دارند برچسب حمایت از دولت را از روی برند سیاسی خود بردارند، این در حالی است که نمی توان حافظه تاریخی مردم را پاک کرد.

وقتی رئیس دفتر روحانی فرق لایحه داخلی و کنوانسیون استعماری را نمی‌داند

محمود واعظی امروز در نشست خبری اعلام کرده است که لایحه FATF در دولت احمدی نژاد آماده و در شورای عالی امنیت ملی به دستور سعید جلیلی برای اجرا به برخی دستگاه‌ها ابلاغ و به مجلس ارسال شده است.

همراهان روحانی در سفر نیویورک چه کسانی اند

حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان صبح امروز پنج‌شنبه برای شرکت و سخنرانی در هفتادمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد عازم نیویورک می‌شود.

پهنای باند اینترنت ۴ برابر شده است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پهنای باند اینترنت در مقایسه با شهریور سال ۹۲ چهار برابر افزایش یافته است.

چرایی حضور دولتی‌ها در فیس‌بوک و توئیتر

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت هفته دولت مهمان ایسنا شد و در قالب بازدیدی چند ساعته به پاسخگویی به برخی سوالات خبرنگاران ایسنا پرداخت.

فاز جدید فیلترینگ هوشمند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تشریح برنامه های این وزارتخانه در خصوص بهبود وضعیت اینترنت، پرتاب ماهواره ها و فیلترینگ هوشمند گفت: به حریم خصوصی وارد نمی شویم، مگر اینکه شرایط ویژه ای پیش بیاید.

اجرای فاز دوم فیلترینگ هوشمند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اجرای فاز دوم پروژه فیلترینگ هوشمند سایتها و شبکه های اجتماعی با همکاری یک شرکت خارجی خبر داد.

وزیر ارتباطات: برنامه‌ای برای فیلتر تلگرام نداریم

این مطالب صرفاً شایعه بوده و به هیچ وجه واقعیت ندارد. بنده و همکارانم در وزارت ارتباطات هیچ برنامه‌ای برای محدودسازی شبکه‌های اجتماعی نداریم و به کاربرد این شبکه‌ها در زندگی روزمره واقفیم و در طی این مدت همواره پیگیر تداوم فعالیت شبکه‌های اجتماعی نیز بوده‌ایم.

وزیر ارتباطات نمایندگان مجلس را قانع کرد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که به منظور پاسخگویی به سوال یکی از نمایندگان به صحن علنی مجلس آمده بود، توانست نمایندگان مجلس را قانع کند.

پرتاپ یک ماهواره در سال94 قطعی است

وزیر ارتباطات گفت: ماهواره‌های پژوهشگاه فضایی، شریف، امیرکبیر و تدبیر در نوبت پرتاب قرار دارند و پرتاب یک ماهواره در سال ۹۴ قطعی است؛ پس از تدوین برنامه یکساله سازمان فضایی و برنامه ششم توسعه، پرتاب اطلاع‌رسانی خواهد شد.