پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

در «هفت» امشب چه خبر است؟

برنامه سینمایی «هفت» در هفته سوم دی ماه با دکور جدید روی آنتن می‌رود.

هنری که اساسا دینی است

حجت‌الاسلام پناهیان درباره نقش دینی سینما، توقع روحانیون از سینما و تلویزیون، لزوم تعامل سینماگران با علمای دینی و برخی حاشیه‌های سخنرانی‌های سینمایی‌اش توضیح داد.

«مهران احمدی» مهمان ویژه امشب «هفت»

در برنامه این هفته و در بخش میزگرد رسول صدرعاملی و لاله افتخاری درباره پرونده سینمای اجتماعی در ایران به بحث و گفت‌وگو می‌نشینند.

«رسوایی» محبوب‌ترین فیلم از نظر بینندگان هفت

هدف «اخراجی ها» و «رسوایین، جدا کردن مرز دینداری کاسب کارانه از دینداری واقعی است. استقبال از فیلم هم نشان می دهد مردم با دینداری مشکل ندارند بلکه با ریاکاری مشکل دارند. البته برخی از مخالفان فیلم هم جزء همین ریاکاران هستند.هنرمند باید فرهنگساز باشد نه فرهنگ‌پذیر. هنرمند نباید به سمت ساخت آثاری برود که مخاطب می پسندد. بلکه باید آثاری بسازد که فرهنگساز هستند. سینما باید رسانه مردم نسبت به مسئولان باشد.

آمدن فراستی به ققنوس یک بازی رسانه‌ای دروغ است

سردبیر برنامه ققنوس هرگونه عمیلاتی شدن سری جدید برنامه ققنوس را رد کرد و گفت: در جلسه‌ای با حضور رستم‌وندی؛ مدیر شبکه چهار و سیفی‌آزاد مدیر گروه فیلم و نمایش شبکه چهار صرفا در مورد ادامه برنامه گفتگو کردیم و هیج بحثی در مورد جزیئات عملیاتی برنامه طرح نشد. علاوه بر اینکه در این جلسه یکسری شرایط و نکات مورددرخواست ما از مسئولین شبکه چهار طرح شد که باید برای ادامه پیدا کردن حل برنامه حل شود.

«من مادر هستم» خصوصی اکران شد

علی معلم، رضاداوودنژاد، تونی زرین دست، سید ضیا هاشمی، مسعود فراستی، نیما حسنی نسب، رضا درستکار، اصغر نعیمی، سید جمال ساداتیان، حبیب اسماعیلی، محمود گبرلو، کیوان کثیریان، محمدحسین فرحبخش، ابوالحسن داوودی و امیر قادری تعدادی از مهمانان این برنامه بودند که «من مادر هستم» را در کنار عوامل آن و سایر مطبوعاتیها تماشا کردند تمام عوامل فیلم هم در این مراسم حضور داشتند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.