جنتی برای یک سمت منحله حکم زد

یکی از رسانه‌ها از انتخاب مشاور وزیر ارشاد در امور جوانان خبر داد. این در حالی است که علی جنتی پیشتر با این بهانه که «در دولت جدید اصولاً جایگاهی به عنوان مشاور وزیر در امور جوانان وجود ندارد» مشاور خود را برکنار کرده بود.

کدام پایه زندگی لرزید؛ قبح طلاق ریخت؟

این روزها آمار مذموم‌ترین حلال خدا در جامعه هر روز بیشتر می‌شود و طلاق به آفتی تبدیل شده است که بی‌صدا پایه‌های آرامش خانواده‌ها را می‌خورد و آنها را در مسیر سقوط قرار می‌دهد، اما چرا قبح طلاق در جامعه از بین رفته است؟

افتتاح اولین کلینیک کنترل خشم در کشور

نخستین مرکز پیشگیری و کنترل خشم کشور در حالی با حضور معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان افتتاح شد که وی از برنامه‌ریزی و راه‌اندازی کلینیک کنترل خشم در چند نقطه کشور در آینده نزدیک خبر داد.

سایت «همسان‌گزینی» رونمایی می‌شود

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از راه‌اندازی سایت همسان‌گزینی (سایت همسان با محوریت خانواده) در دی ماه خبر داد.

کاهش مبلغ وام ازدواج صحت ندارد

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: خبر مبلغ کاهش وام ازدواج صحت ندارد.

وام ازدواج فعلاً پرداخت نمی‌شود

معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه فعلاً از پرداخت وام ازدواج به جوانان خبری نیست، گفت: دولت کمیسیونی را برای از سرگیری پرداخت این وام تشکیل داده است

دلایل توقف پرداخت وام ازدواج توسط بانک‌ها

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با تشریح دلایل توقف وام ازدواج جوانان گفت: نبود بودجه، به صرفه نبودن پرداخت وام برای بانکها و تکالیف زیاد صنوق ملی قرض الحسنه از مهمترین دلایل توقف وام ازدواج جوانان است.

معاون وزیر: مخالف فیلترینگ فیسبوکم

فیلترینگ فضای مجازی را از دو منظر می‌توان دید؛ یکی بخش قانونی و دیگر بخش تربیتی و اخلاقی است. بخش قانونی سازوکار خود را دارد و در حوزه کاری ما نیست و در مورد آن اظهارنظری نمی‌کنیم. اما همیشه بر این نکته تاکید داشته‌ام که نمی‌توان زمان را به قبل از اینترنت برگردانیم و نباید به این پدیده به چشم یک تهدید نگاه کنیم.

مهم‌ترین عوامل انتخاب «خانه مجردی»

از پدیده‌های رو به گسترش جهان معاصر در شهرهای خیلی بزرگ، همین حس تنهایی است. این حس را به دو قسمت كرده‌اند؛ «حس تنهاییِ عاطفی» كه آدم احساس می‌كند كسی را ندارد تا با او درد و دل كند و حرف بزند. گاهی هم «حس تنهایی اجتماعی» كه شخص در جمع است، ولی احساس می‌كند با كسی هماهنگ نیست.