اولین دیدار مقامات ایران با مخالفان اسد

رئیس ائتلاف مخالفان سوریه در حاشیه اجلاس مونیخ با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت و گو کرد.

مخالفان سوریه در استانبول به نتیجه نرسیدند

شرکت کنندگان در نشست گروه موسوم به ائتلاف مخالفان سوریه در استانبول برای تشکیل دولت انتقالی به نتیجه نرسید.

آقای رئیس‌جمهور تنهایی پینگ‌پونگ بازی می‌کند

مناع، ائتلاف مخالفان سوریه و جریان‌های وابسته به آن را مسئول ورود جبهه النصره به سوریه دانست و گفت که آنها “انقلاب سوریه” را منحرف کردند. وقتی چنین وضعیتی بر کشور حاکم شده طبیعی است که اسد آن گونه سخنرانی کند و بگوید که همه کسانی که در انقلاب مشارکت دارند جهادی‌های خارجی هستند

۴۸ زائر ایرانی امروز آزاد می‌شوند

رئیس هیئت کمک‌های بشر دوستانه ترکیه از آزادی قریب الوقوع ۴۸ زائر ایرانی دربند مخالفان حکومت سوریه خبر داد و تأکید کرد که این مبادله تا ساعتی دیگر در دمشق، پایتخت سوریه انجام می‌شود.

مخالفان سوری: به «اسد» مصونیت می‌دهیم

در حال حاضر بیش از ۱۰۰ کشور جهان دیگر بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه را به عنوان رهبر و نماینده ملت سوریه به رسمیت نمی‌شناسند بلکه ائتلاف ملی مخالفان سوریه را به رهبری احمد معاذ الخطیب به عنوان نماینده سوریه به رسمیت می‌شناسند و این به معنای آن است که بشار اسد باید از قدرت برکنار شود.

همه مخالفان اسد در جنگی تمام عیار

مخالفان منطقه‌ای نظام سوریه با مخالفان بین‌المللی دست به دست هم داده‌اند تا بشار اسد و دولت او را سرنگون کنند و برای این منظور نیز از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند.

سران مخالف سوریه را بهتر بشناسیم

یک روزنامه انگلیسی به بررسی پیشینه برخی سران مخالف سوریه پرداخت و با تایید اینکه بسیاری از آنان مدتهاست حقوق‌بگیر سرویس‌های غربی هستند، تاکید کرد که از نظر دمشق زندگی این افراد از جانب سرویس‌های جاسوسی غرب تامین می‌شود.

لابی‌گری سارکوزی برای مخالفان سوریه

با وجود شکست سارکوزی در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه، ظاهرا وی تلاش می کند تا به لابی گری برای مخالفان سوری در اروپا به پردازد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.