پشت صحنه سریال‌های محرم در «پشت فرات»

مجموعه مستند «پشت فرات» با نگاهی به پشت صحنه و خاطرات تولید برترین مجموعه‌های تلویزیونی ویژه ماه محرم در شبکه مستند تولید شد و از شنبه این هفته از شبکه مستند پخش می‌شود.

اظهارات عجیب خاتمی درباره‌ی فیلم «رستاخیز»

صحنه‌ها بسیار خوب درآمده بود و من که در این 60 سال همیشه تعزیه‌خوانی دیده‌ام و بسیار با این گفته‌ها و روایت‌ها مانوس هستم فکر می‌کنم آنچه بیان شد انطباق بسیاری با اصل ماجرا داشت و زحمت زیادی برای همه چیز کشیده شده بود. فکر می‌کنم بهتر از این نمی‌شد، فیلم دیگری ساخت.

مشیت الهی بود که «رستاخیز» به تأخیر افتاد

ازنظر فنی نیز رستاخیر پراست ازاشکال های مختلف. سیر روایی منقطع، کش دار شدن یک سوم ابتدایی و گدار با عجله و سرسری ازوقایع مهم روز عاشورا. جز داستان حر و عباس (علیه السلام) ماجراهای دراماتیک و تأثیر گذار دیگری نیز روز عاشورا اتفاق می افتد که نمونه هایی از آن را درمختار نامه دیده بودیم.

احمدی‌نژاد: صداقت‌ در خانه‌نشينی معنا نمی‌يابد

رئيس‌جمهور گفت:‌ درستي، صداقت و امانت‌داري، ايمان و تقوا در انزوا و كنج خانه معنا نمي‌يابد.

انتشار قسمت حذف شده مختارنامه از حضرت ابالفضل(ع) در فضای مجازی

قسمت های از سریال مختار نامه که بدلیل نشان دادن چهره حضرت ابالفضل (ع) در پی مخالفت علما از سریال حذف شده بود، در فجای مجازی به صورت غیر مجاز منتشر شد.

مدیر فرهنگی هم از چین بیاورید

هر جا که نگاه کنی ردی از این چشم بادامی ها در زندگی روزمره می بینیم، کامپیوتر ها و لوازم برقی که کلهم ژاپنی اند، تلویزیون هم که قبلا هفته ای یکبار سریال کره ای پخش می کرد اکنون هرشب چشم بادامی نشان می دهد، مابقی چیز ها هم که کمپلت چینی است، ما اعتراضی نداریم، فقط خواهشا چند مدیر فرهنگی چشم بادامی هم وارد کنید.

تجهیزات «مختارنامه» در لوکیشن «الفاروق عمر»

با آغاز تحقیق و بررسی روی این موضوع، طی مدت کوتاهی رد این تجهیزات و اکسسوار «مختارنامه»، در لوکیشن سریال «الفاروق عمر» پیدا شد تا مشخص شود که نقش عوامل وطنی در تولید این سریال ضد شیعی و ضد ایرانی، فراتر از همکاری فنی برخی هنرمندان بوده است.

دكورهای «مختارنامه» خراب مي‌شود

مناقشه بر سر خريد دكورهاي سريال «مختارنامه» از اواخر پخش اين سريال در سال گذشته آغاز شد و با وجود اين كه صداوسيما همچنان بر خريد آن‌ها تاكيد داشت و حتي رييس سيما فيلم، دكورهاي «مختارنامه» را ميراث فرهنگي عنوان كرده بود كه بايد حفظ شود، توافق نهايي براي خريد اين زمين‌ها حاصل نشد

عوامل ایرانی «عمر» ممنوع‌الفعالیت شدند

افكار عمومي انتظار برخورد با اين چند نفر را داشتند، روز گذشته و با آغاز تصويربرداري سريال «يلدا»، برخي رسانه‌ها با استناد به ليست عوامل اين سريال كه از سوي سيمافيلم منتشر شده بود، از حضور «اسكندري» در اين مجموعه‌ي تلويزيوني بر خلاف ادعاي مسئولين سيمافيلم مبني بر ممنوع‌الفعاليت بودن او خبردادند.

صدور حکم قلع و قمع شهرک مختارنامه

تهیه‌کننده “مختارنامه” با اشاره به نامه‌ای که از سوی دفتر حقوقی سازمان صدا و سیما مبنی‌بر انصراف کامل تلویزیون از خرید شهرک “مختارنامه” به دست او رسیده از صدور حکم قلع و قمع این مکان خبر داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.