وظیفه مداحان پاسداری از وحدت اسلامی است

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت بر پرهیز از تفرقه و توهین به مقدسات دیگران تاکید کرد و با ارائه چند توصیه به مداحان کشور، وظیفه اصلی آنان را معرفی صحیح مکتب اهل بیت (ع) و مراقبت از وحدت امت اسلامی دانست.

تجلیل از «علی آهی» تجلیل از یک سبک ویژه مداحی است

حجت‌الاسلام شهاب مرادی درباره شخصیت حاج علی آهی گفت: ایشان یک فرد متعهد به مذهب و پایبند به اخلاق و دارای یک سبک خاص مداحی هست، تجلیل از ایشان، تجلیل از یک سبک ویژه مداحی است، چرا که مداحان اهل بیت(ع) هر کدام سبک‌های مختلفی با مخاطب‌های متفاوتی دارند.

آیت‌الله مکارم: عزاداری را تبدیل به تجارت نکنید

یکی از مراجع تقلید شیعیان با توصیه به هیئت‌های عزاداری و مداحان گفت: هیئت‌های عزاداری برای پرداختن رقم های بالا به مداحان مسابقه نگذارند، کار عزاداری را تبدیل به تجارت نکنید.

مداحان بخوانند/ تغذیه و بهداشت صدا

یک متخصص درمان اختلالات صوت با تشریح توصیه‌های بسیار مفید درباره تغذیه و بهداشت صدا برای مداحان،گفت: مصرف میوه و سبزیجات تازه به استثنای میوه‌های حاوی ترکیبات هسیتامین‌دار مانند خربزه و میوه‌‌هاییکه طبیعیت سرد دارند بسیار توصیه می‌شود.

آخرین وضعیت شکایت دولت از رسانه‌ها، نمایندگان مجلس و مداحان

معاون حقوقی رئیس‌جمهور آخرین وضعیت رسیدگی به شکایت دولت از رسانه‌ها، نمایندگان مجلس و مداحان را تشریح کرد.

آخرین جزئیات دادگاه مداحان

دادگاه مداحان تهرانی امروز در شعبه ۵۴ دادگاه تجدید نظر تهران برگزار شد و وکلای مداحان از موکلانشان دفاع کردند.

حمایت جمعی از مداحان از رضایی

جمعی از مداحان اهل بیت با صدور بیانیه‌ای حمایت خود را از کاندیداتوری محسن رضایی اعلام کردند.

خانه‌داری و فرزندآوری مجاهدتی بزرگ و هنر زنانه است

رهبر انقلاب در ادامه با تبیین نگاه قرآنی و توجه ویژه اسلام به جایگاه زن، این نگاه را منطقی ترین، متین ترین و عملی ترین نگاه دانستند و خاطرنشان كردند: نزد خدای متعال میان زن و مرد در طی مراحل معنوی و برخورداری از حقوق اجتماعی و فردی هیچ تفاوتی نیست، البته براساس طبیعت انسانی از امتیازات متفاوتی برخوردارند.

اعتراض مشایی و احمدی‌نژاد به حکم مداحان

یک منبع آگاه از اعتراض مشایی و احمدی‌نژاد به احکام صادره برای مداحان تهرانی خبر داد.

واکنش مشایی به حکم مداحان

وکیل مدافع «اسفندیار رحیم‌مشایی» با اشاره به آخرین وضعیت پرونده شکایت از دو مداح مشهور تاکید کرد که یکی از این دو مداح به دلیل توهین به موکلش به ۵ هزار تومان محکوم شده بود، نه ۵۰ هزار تومان!

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.