مداحی: سر شمشیر ما برا دشمن تیزه

به گزارش تریبون مستضعفین سیدرضا نریمانی در اولین شب محرم و در خلال مراسم سید و سالار شهیدان مداحی حماسی با مطلع سر شمشیر ما برا دشمن تیزه ارایه کرد. سر شمشیر ما برا دشمن تیزه کینه استکبار تو دلا لبریزه با شهادت باید بریم از این دنیا این گزینه ماست همیشه روی میزه به […]

مداحی: سکوت بی‌جهت گاهی فساد است

بازگشایی سفارت‌‌خانه روباه پیر موجی از اعتراض را در میان اقشار مختلف مردم ایجاد کرد. سیدرضا نریمانی مداح اصفهانی در حاشیه جشن میلاد امام رئوف علی بن موسی الرضا(ع) در قالب سرودی با مطلع «سکوت بی‌جهت گاهی فساد است» به انتقاد از بازگشایی جاسوسخانه انگلیس می‌پردازد.

رجزخوانی «میثم مطیعی» علیه داعش+ صوت

مداحی حماسی «یاداعشُ تَبَّاً» مبارزه با تکفیری‌‍ها را جنگ خیبری دیگر می‌داند که در نتیجه آن، داعشی‌ها که فرزند رژیم اشغالگر قدس هستند نابود خواهند شد. در بخش دیگری از این مداحی، قسم یاد می شود که با مجاهدت فدائیان اهل بیت (علیهم السلام)، حرم‌های مقدس، گلدسته ها و مناسک مذهبی مربوط به آنها از جمله پیاده روی اربعین برای همیشه برقرار خواهد ماند.

آهنگران، نوای انقلاب جلوتر از مداح‌های انقلابی امروز

آهنگران برخلاف بعضی مداح‌های حتی انقلابی امروز که تنها در چارچوب سنتی و محیط‌های خود، حاضر به اجرای برنامه هستند، اساس برنامه‌های خود را در محیط‌های انقلابی و با محوریت مسائل روز انقلاب گذاشته بود. مهم‌ترین مسئله او جنگ، دعوت به ایستادگی، پاسداشت یاد شهدا و مقابله با نظام سلطه بود، پس از جنگ به پاسداشت یاد جنگ و امام روی آورد و بسته به نیاز روز حتی کار با موسیقی تولید کرد.

مداحی: من عاشق مبارزه با صهیونیستم

سیدرضا نریمانی در جشن میلاد پیامبر اعظم(ص) و امام صادق(ع) سرودی هم درباره مبارزه با صهیونیست‌ها خواند.

اخرین اخبار
پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.