کلیپ/ چهار میلیون لیره برای اجازه زدن حرم حضرت زینب(س)

مستند مدافعان سنی حرم حضرت زینب(س)
میلاد حضرت زینب (س) مبارک

مراسم سومین سالگرد شهادت مدافع حرم،حاج سعید سیاح طاهری برگزار می‌شود

مراسم سومین سالگرد شهادت مدافع حرم اهل بیت(ع) و مجاهد عرصه فرهنگی حاج سعید سیاح طاهری در سالن شهید مطهری فرهنگسرای خاوران برگزار می‌شود.

۲۰ سال بعد نگوییم چرا نفوذمان در سوریه کم است…

ما برای سهم‌خواهی نجنگیده‌ایم و شأنیت خون شهدای ایرانی هم فراتر از این حرف‌هاست، اما نباید وقت نبرد دیپلماتیک و فرهنگی که شد، عقب بنشینیم بدین بهانه که سهمی نخواسته‌ایم. تا یک نسل دیگر هم جامعه‌ی ایرانی به واسطه فرزندان شهدای مدافع حرم متاثر از نبرد سوریه است؛ اما سهم ایران در فضای سیاسی و اقتصادی بعد از جنگ را خون صدها پاسدار شهید تعیین نمی‌کند، بلکه دیپلماسی و فعالیت فرهنگی دولت‌های ما کار را پیش خواهد برد.

صدور روادید عراق برای برخی اتباع افغانستانی، مشکلی که همچنان لاینحل است

پنج روز پیش تصاویری از خانومی افغانستانی منتشر شد که از مشکلات پیش آمده برای سفرش به کربلا و پیاده روی اربعین می گفت . همو که نذر دارد تا پرچم پسر کوچکش را به کربلا برساند. یک روز بعد ، آقابابایی دبیر ستاد مرکزی اربعین با خبرنگاری مصاحبه کرد و گفت : یکی دو روز آینده مشکل گرفتن ویزا برای اتباع افغانستانی که گذرنامه الکترونیک ندارند، حل می شود؛ اما…

اعجاز «دیپلماسی عشق» در عصر حیرانی

جوانانی که امروز در قامت «مدافعان حرم» خبرساز می‌شوند پرچم‌داران عاشقی هستند که به راحتی نمی‌توان برمبنای محاسبات عقل معاش، قضاوت‌شان کرد؛ ثروت آن‌ها عشقی است که قابل تحریم نیست!

نمایشگاه «بهشت بقیع» برپا می‌شود

در این نمایشگاه اسناد جدیدی از حرم تخریب ائمه بقیع (ع) رونمایی شده و مستند «بهشت ماندنی» نیز در حاشیه نمایش داده خواهد شد.

دوازدهمین اجتماع مدافعان حرم

دوازدهمین اجتماع مدافعان حرم چهارشنبه ۱۷ تیرماه در میدان امام حسین (ع) برگزار می‌شود.

فیلم: وداع جانسور رزمندگان فاطمیون با فرمانده

جمعی از رزمندگان تیپ فاطمیون از سوریه خود را به مشهد رساندند و بر سر تابوت شهید علیرضا توسلی فرمانده این تیپ و معاون وی که متشکل از نیروهای افغان می‌باشند، درد دل‌های جانسوزی می‌کنند.

پوستر: شهید مدافع حرم هادی ذوالفقاری

شهید محمد هادی ذوالفقاری از مجاهدین و مدافعین حرم آل الله در نبرد با تروریست های وهابی در مکیشفیه نزدیک سامرا به شهادت رسید.

عکس: شهید مدافع حرم هادی ذوالفقاری

شهید محمد هادی ذوالفقاری از مجاهدین و مدافعین حرم آل الله روز گذشته در نبرد با تروریست های وهابی در مکیشفیه نزدیک سامرا به شهادت رسید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.