عکس: مدال‌هایی که تقدیم رهبر انقلاب شد

جمعی از بسیجیان مدال آور المپیادهای علمیِ کشوری و جهانی ظهر امروز (یکشنبه) با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار و مدالهای خود را تقدیم ایشان کردند.

عکس: اعطا مدال به حسن روحانی توسط رهبر انقلاب

بعد از پایان جنگ، حسن روحانی به همراه تعدادی از فرماندهان سپاه و ارتش، نشان درجه دو فتح و در مراسم دیگری در سالروز آزادسازی خرمشهر، به همراه جمعی دیگر از فرماندهان و مسؤولان پشتیبانی جنگ، نشان درجه یک نصر را از حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا، دریافت کرده است.

مدال افتخار اسرائیل بر گردن اوباما

دفتر رئیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد پرز به اوباما به دلیل «حمایت‌هایش از اسرائیل در دوران بحران‌ها» مدال افتخار می‌دهد.

کاری که فوتبالی‌ها یک‌بار هم نکردند

ورزشکاران معلول و جانباز کشورمان توانستند ۲۴ بار پرچم ایران را در پارالمپیک لندن به اهتزاز در آورند کاری که فوتبالیست‌های میلیاردی ایرانی مدت‌ها از انجام آن حتی در ایران هم عاجزند!

ورزشکار افغانی المپیک که در ایران کار می‌کرد

تکواندوکار افغانستانی که زمانی برای امرار معاش روزانه خود شهر وکاشانه اش را ترک کرد و به ایران پناهنده شد هیچ گاه فکر نمی کرد که در چنین شرایط سختی روزی فرا رسد که دو بار مدال برنز المپیک را به گردن بیاویزد.

تفویض مدال دولتی «سید جمال‌الدین اسدآبادی» به سفیر آمریکا در افغانستان

حامد کرزی، نشان دولتی «سید جمال‌الدین اسدآبادی» را به راین کراکر اهدا کرد.

تاملی در بازی‌های گوانگجو ۲۰۱۰ و موفقیت‌های بی‌سابقه زنان مسلمان ایرانی

احمدی‌نژاد ۴ سال پیش گفت: «کسب رتبه ششم بازی‌های آسیایی دوحه خوب است، اما رضایت‌مند نیست. زیرا ایران این توانایی را دارد که با استفاده از ورزشکاران نقاط دور افتاده و بانوان به مقام بالاتری دست یابد. ورزش باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کند تا در دوره آینده این مسابقات مقام چهارم را بدست آورد»

رکورد شکنی‌ای که به مذاق برخی خوش نیامد!

آیا به خیال شما آنان که در تهیه و توزیع چنین مستندی کوشا بودند ، با شادمانی مردم ایران برای کسب چنین افتخاری شادمان شدند و آیا آنان با هر بار افراشته شدن پرچم ایران احساس غرور کردند؟ من که این طور گمان نمی کنم. بعید است این افتخار آفرینی به مذاق آنها خوش آمده باشد…