عکس: سفر اعتراضی آیت الله به شمال

مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حاج سید احمد خمینی از سوی امام خمینی(ره) به محل اقامت آیت الله در شمال کشور رفت و به اتفاق ایشان برای دیدار با امام راهی قم گشت. آیت الله طالقانی پس از ملاقات با امام طی سخنرانی پرشوری در مدرسه فیضیه، با تاکید بر رهبری بلامنازع امام همگان را به گرد آمدن پیرامون آن و دوری از تفرقه و خودسری دعوت کرد.

سنگ انقلاب کجاست؟

در خاطرات بسیاری از روحانیون مبارز پیش از انقلاب از سنگی در مدرسه فیضیه با عنوان «سنگ انقلاب» نام برده می‌شود که مرور این خاطرات خالی از لطف نیست. گفتنی است این سنگ تا چند سال پیش در ضلع جنوبی مدرسه فیضیه و نزدیک درب ارتباطی مدرسه با حرم قرار داشت که به هنگام تعمیرات سال‌های اخیر به زیر رواق شمالی این مدرسه منتقل شده است.

روحانی: آکسفورد شبیه مدرسه فیضیه است

«آکسفورد را ببینید، شبیه مدرسه فیضیه است. سبك همان سبك است. خیلی بحث‌ها اینجا وجود دارد.»

وقتی آقای‌صانعی مواضع انقلابی داشت +تصاویر

پس از مذاکرات ژنو و زمزمه ضرورت برقراری ارتباط ایران با آمریکا در برخی از رسانه‌ها، آیت الله صانعی نیز در این باره اظهار نظری کرده‌اند که در مقایسه با دیدگاه‌های ایشان در گذشته تناقض کامل وجود دارد.

عکس: گرامیداشت نه دی در مدرسه فیضیه

تجمع بزرگ حوزویان به مناسبت سالروز حماسه 9دی با حضور حضرت آیت الله نوری همدانی، علما، شخصیت های حوزوی، اساتید، فضلا، طلاب و روحانیان و دیگر اقشار مردمی در مدرسه فیضیه قم برگزار شد.

روایتی از یک ساعت به غروب مدرسه فیضیه

شاید بهترین تفریح طلبگی دور هم بودن و احیانا حرفهای خودمانی است که بدون هزینه مالی هم قابلیت اجرایی شدن دارد البته اگر خالی از غیبت باشد.

جریان شناسی ابتذال فرهنگی در کشور بررسی می‌شود

نشست جریان‌شناسی ابتذال فرهنگی در کشور با سخنرانی رییس مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران در قم برگزار می‌شود.

تحولات سیاسی حوزه در سالی که گذشت

رفت و آمدهای مکرر جریان لیبرال به بیوت آقایان فضای سنگینی را بر ذهن این بزرگواران حاکم ساخته بود. البته در فضای عمومی کشور نیز کمتر مسول و شخصیت سیاسی باسابقه‌ای حاضر به موضعگیری ضد این جریان تمامیت‌خواه، آشوب‌طلب و مزدور اجنبی شد. تنها کسی که با آبرویش به میدان آمد جناب آقای حداد عادل بود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.