جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

صحبت های طوفانی زرشناس در برنامه ثریا

مدیران اشرافی امروز هم برای حل مشکلات آدرس غلط می دهند؛ مشکل دقیقا خودشان هستند

پای نجومی بگیران بر حلقوم کارگر ایرانی

  نمایش زیبا و نمادین در راهپیمایی ۲۲ بهمن شیراز مدیران نجومی بگیر، آقازاده ها، سلطان سکه، سلطان ارز و مفسدان اقتصادی دستان کارگر ایرانی را بسته اند و به خاک سیاه نشانده اند این نمایش نمادین، اقدام آتش به اختیار گروهی دانش آموزی در شیراز است 🔹 t.me/teribon 🔺 Eitaa.com/teribon_ir 🔸 http://sapp.ir/teribon_ir 🔺http://ble.im/teribon_ir

پاداش‌های چند صد میلیونی برای فرار از مواخذه

بسیاری از شرکت ها برای فرار از مواخذه شدن در پرداخت حقوق های بالا، پاداش های چند صد میلیونی در پایان سال به مدیران خود پرداخت می کنند.

میلی منفرد تمام مدیران آموزشی را برکنار کرد

مدیران کل‌ دفتر گسترش و برنامه‌ریزی آموزش عالی، دفتر آموزش‌های آزاد، غیرانتفاعی و غیردولتی و دفتر پشتیبانی و حمایت آموزش عالی با حکم میلی‌منفرد برکنار شدند.

ویژگی مدیران جمهوری اسلامی از نظر حداد

وی با بیان اینکه یک مدیر جمهوری اسلامی باید خودش را برای دوری از تجمل‌گرایی تربیت کند، خاطرنشان کرد: مدیر اگر ایمان نداشته باشد، به تعبیر رهبری، اسیر چرب و شیرین زندگی می شود.مدیر باید امین مردم باشد، روحیه تجمل‌گرایی و ثروت‌اندوزی فرد را از اصل انقلاب اسلامی دور می‌کند.

مدیران؛ ربات‌های «پاراف و امضا»

«بودن یا نبودن» چنین مدیرانی هیچ اثر جدی در عملکرد اداره و شرکت مربوطه ندارد، الا تلف شدن ماهانه چند میلیون پول بی‌صاحب که صرف حقوق و پاداش ایشان می شود. مهم‌ترین نقش اجرایی و حقیقی مدیران چیزی نیست جز پاراف و امضای درخواست‌ها و نامه‌ها به مدیران زیردستی خود! غیبت یک آبدارچی کار درست در همان ساعت اول اثر خودش را نشان می‌دهد، اما سفر دو هفته‌ای آقای مدیر هیچ تاثیری بر عملکرد کارکنان و خروجی سیستم ندارد!

اپیدمی تب مارک‌گرایی بین مدیران و کارمندان

تب مد و مارک گرایی پس از لباسهای اسپورت و بین جوانان حالا به کت و شلوار و مدیران هم رسیده است. به طوریکه قیمت کت و شلوار مارک دار اغلب مدیران به بیش از یک میلیون تومان می رسد. در این میان شرکتهایی هم تاسیس شده‌اند که وظیفه آنها وارد کردن لباسهای رسمی برای مدیران و آقازاده‌هاست.

آفت چاپلوسی و عقب‌ماندگی هزارساله ما

مردى در مقام ثناگويى يكى از اميران برآمد، پس مقداد مشتى خاك برگرفت و بر چهره او پاشيد و گفت: رسول خدا(ص) ما را امر كرده است كه به صورت مداحان خاك بپاشيم.

وقتی سفارش‌نویسی جای خود را به اجتماع‌نویسی می‌دهد

همیشه در این فکر بودم که چرا چنین می‌شود و چرا تملق و چاپلوسی و مجیزگوئی در بعضی از رسانه‌ها رونق دارد؛ عده‌ای مدیر را ستایش می‌کنند. عده‌ای در بند نماینده مجلس‌اند، عده‌ای اسیر دست پیمانکاران و پروژه‌داران بزرگ‌اند و عده‌ای کرنشگر خواص، چرا؟

مدیران از پشت میز به وسط میدان

استفاده نکردن اغلب اعضای کابینه از خیلی از امتیازاتی که قانون و عرف برای مدیران دولتی تعیین کرده، ملاقاتهای مردمی اعضای هیات دولت، سفرهای استانی که بانی حضور چندین باره وزیران و مدیران عالی و میانی حتی در دور افتاده‌ترین واحدهای زیر مجموعه‌شان و مشاهده مشکلات و مسائل و نیز پیشرفت روند‌ها از نزدیک شده است را می‌توان از عوامل اصلی موثر بر این تغییر رویکرد به حساب آورد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.