پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

تأسف آيت‌الله امينى از روش‌های معرفی تشیع

آيت الله امينى از تداوم اختلافات و تخريب وحدت و معرفى چندگانه شیعه در كشور اظهار تأسف کرد.

هویت و شخصیت جامعه در رهبری جلوه می‌کند

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلای با بیان اینکه یکی از نعمتهای الهی رهبر صالح است، اظهار داشت: اگر از رهبری صالح نافرمانی شود این نعمت از مردم گرفته می‌شود.

محبت رسول‌الله(ص) هویت‌ساز است

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: هویت جمعی ما مسلمانان هویت محمدی است، در روز قیامت که روز حقیقت است و حقیقت همه انسان‌ها جلوه‌گر می‌شود، نام هر مسلمانی محمد است؛ یعنی مسلمانان همه با نام محمد شناخته می‌شوند.

ندای«لبیک یارسول‌الله(ص)»در استان‌های مرزی

حجت‌الاسلام سیدحامد علم‌الهدی معاون امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در تشریح وظایف این معاونت گفت: عمده فعالیت‌های مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برای خارج کشور است؛ حضور در مجامع علمی، مجامع کشورهای اسلامی، حضور در کنگره‌ها اما در داخل کشور هم فعالیت‌های چشمگیری را به واسطه معاونت امور ایران نیز انجام می‌دهد.

تکفیری‌ها با استناد به‌‎کدام آیه‌قرآن سر می‌بُرند

تکفیری‌ها برای توجیه اقدامات غیرانسانی خود در بریدن سر افراد و انسان‌های بی‌گناه، آیات قرآن را طوری تفسیر می‌کنند که مطابق با خواست و جنایات وحشیانه آن‌ها باشد.

تفاوت اهل سنت و وهابیت

محمد بن عبدالوهاب حنبلی کاملاً اندیشه ابن تیمیه را می‌پذیرد، ابن تیمیه در شام عالم پرور این حرف را زد و زندانی شد ولی محمد بن عبدالوهاب در بیابان‌های شبه‌جزیره گفت و با حاکم عصر خودش یعنی آل‌سعود پیوند برقرار کرد، بعد حمایت انگلیس و پول نفت، شکست عثمانی و ضعف مسلمین و استعمار غربی‌ها، تقویت بنیه مالی و رسانه‌ای وهابیت و چتر حمایتی که عربستان بر سر افراطیون بنا می‌کند، آنچه شده است را واقع می‌کند.

سپاه جزء خطوط قرمز نظام است

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، لنده، چرام و بهمئی در مجلس گفت: سپاه جزء خطوط قرمز نظام بوده و نباید با گفتن سپاه با دولت اختلاف دارد آن را کوچک کنیم.

اسلام علیه استکبار است نه ادیان دیگر

به‌مناسبت فرارسیدن هفته وحدت، ۳۰ جمله برگزیده از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره «وحدت اسلامی و ارتباط با سایر ادیان» منتشر شد.

اسلام لندن‌نشین را منزوی کنید

بازی دوگانه‌ای که غرب برای مشغول‌سازی درونی جهان اسلام، اتلاف توان و اقتدار مسلمین و جلوگیری از وحدت آنان در برابر نظام سلطه و صهیونیسم مدت‌های مدیدی است شروع کرده، اینک ابعاد وسیع‌تری یافته است.

هنوز معنای درستی از تقریب ارائه نشده است

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن زمانی بیش از ۳۰ سال است که موضوع تقریب را محور فعالیت‌های خود قرار داده و در این راستا با توجه به اشراف خوب به مبانی و آرای شیعه و سنی، موفقیت‌های قابل توجهی در این زمینه کسب کرده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.