دشمن از طریق مذاکرات می‌خواهد دستاوردهای مارا تحت کنترل خود گیرد

نماینده‌ مجلس شورای اسلامی گفت: این یک حقیقت است که دشمن از طریق مذاکرات می‌خواهد دستاوردهای مارا تحت کنترل خود قرار دهد و با گرفتن امتیازات نقد، وعده‌های نسیه به ما بدهد.

چرا می‌گوییم سوت آغاز دور جدید مذاکرات به صدا درآمده؟/امر به نشنیدن و سکوت در برابر این صدا با چه هدفی صورت می‌گیرد؟!

وزیر خارجه این‌بار یک گام دیگر به جلو برداشته و حتی جزئیاتی از مفاد مذاکرات موشکی را نیز مطرح می‌کند، در جایی که تلویحاً بیان می‌کند ایران محدودیت کار بر روی برد موشک‌ها و تمرکز بر روی دقت موشک‌های فعلی را پذیرفته است. در نهایت باید شاهد تعطیلی صنایع موشکی باشیم، هرچند که این روند دفعی و عیان نخواهد بود

اوجالان خواستار از سرگیری مذاکرات شد

رهبر زندانی شده حزب کارگران کردستان ترکیه با انتقاد از درگیری‌های اخیر در این کشور، از دولت و شورشیان پ‌ک‌ک خواست پای میز مذاکره بازگردند.

با این توافق هسته‌ای، اسرائیل نابود است

یک سیاستمدار دیگر که روز سه‌شنبه به جمع پرازدحام جمهوری‌خواهان حاضر در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا پیوست در اولین نطق انتخاباتی خود درباره ایران اظهاراتی را مطرح کرد.

نباید همه چیز را به زلف تحریم گره زد

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: نباید همه چیز را به زلف تحریم گره زد. دشمن در مذاکرات می‌خواهد امتیازاتی که در این ۳۷ سال نتوانسته‌ است به آن برسد را از ما بگیرد.

استقبال رسانه‎ های غربی از مواضع روحانی

بر اساس این استدلال آقای روحانی، ۱۹۰ کشور هم پیمان «ان پی تی» را پذیرفته‎اند و به آن علت که این پیمان برای ۱۹۰ کشور مشکلی ایجاد نکرده بود، قاعدتا برای ایران نیز نباید زمینه ساز مشکل خاصی می‎شد، اما مبتنی بر همین پیمان به قول آقای روحانی قطعنامه‎ها و تحریم‎های ظالمانه به ایران تحمیل شد.

ایران ثبات دهنده منطقه است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: ایران ثبات دهنده منطقه است و امروز دنیا ایران را به عنوان کشوری ثبات دهنده می شناسد.

نگاه واقع بینانه به مذاکرات لوزان

حجت الاسلام رضا غلامی
رئیس مرکز پژوهش های علوم انسانی اسلامی صدرا-هیچ پیش شرطی برای پایان تحریم ها قابل قبول نیست و همانطور که رئیس محترم جمهور تاکید کردند، باید با امضا توافقنامه، همه تحریم ها فوراً و برای همیشه پایان بپذیرد.

انتقاد شدید کوفی عنان از نتانیاهو

دبیرکل سابق سازمان ملل متحد، به شدت از اظهارات نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کنگره آمریکا انتقاد کرد.

ایران پل بین شرق و غرب است

نخست وزیر اسبق فرانسه طی یادداشتی با اشاره به «اهمیت ایران» خاطرنشان ساخت: از آنجایی‌که جایگاه ایران در حفظ تعادل منطقه‌ای مهم است، نیاز است نقش این کشور به عنوان پل بین غرب و شرق در نظر گرفته شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.