جلیلی: منتظر پاسخ گروه ۱+۵ هستیم

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان که در استانبول به سر می‌برد، گفت: منتظر پاسخ گروه ۱+۵ به پیشنهادهای ایران هستیم.

جلیلی وارد استانبول شد

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان لحظاتی پیش به منظور دیدار با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا وارد استانبول شد.

مذاکرات ایران و ۱+۵ دوشنبه برگزار می‌شود

تیم آمریکایی حاضر در مذاکرات ۲۸ اسفند، شامل دو مقام شناخته شده وزارت خارجه در امور کنترل تسلیحاتی به نام‌های رابرت اینهورن و جیم تیمبی و البته جوفی ژوزف است که مسئول بخش ایران در دپارتمان تسلیحات کشتار جمعی در کاخ سفید به شمار می‌رود.

افشای جزئیات نشست مسکو در آستانه مذاکرات استانبول

با بررسی طرح مذاکره ای ایران که ماه گذشته به گروه 1+5 ارائه کرده است می توان دریافت زمینه هایی وجود دارد که دو طرف می توانند روی آن توافق کنند اما در عین حال شکافی در مواضع مشاهده می شود که به اندازه ای عمیق است که می تواند به شکست مذاکرات پس از نشست این هفته استانبول منتهی شود.

جلیلی برای مذاکره با 1+5 وارد مسکو شد

هیئت مذاکره کننده ایرانی به ریاست سعید جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی به منظور شرکت در مذاکرات ایران و 1+5 ساعتی پیش وارد مسکو شد.

اینفوگرافی: سیر مذاکرات هسته‌ای

سیر مذاکرات جمهوری اسلامی ایران و غرب بر سر مسأله هسته‌ای

جنبش عدالتخواه: پذیرش پروتکل الحاقی خط قرمز ماست

بازگشت به بیانیه تهران و یا پذیرش پروتکل الحاقی که می‌دانیم با هیچ منطق عقلایی سازگاری ندارد، خط قرمز اساسی ماست. باتوجه به سابقهٔ بازرسان آژانس در مراقبت نکردن از اطلاعات محرمانه ایران و درز اطلاعات محرمانه مراکز نظامی و همچنین دانشمندان هسته‌ای ایران و پیامدهای آن- از جمله ترور دانشمندانمان- عاقلانه نیست اجازه دسترسی نامحدود و بدون هماهنگی به همهٔ نقاط نظامی و غیرنظامی کشور با استفاده از اختیارات پروتکل، به بازرسان آژانس داده شود.

ایران، ۵+۱ و وظیفه‌ جنبش دانشجویی

دوستان دانشجو سه محور را بعنوان سه خط قرمز در ادامه مذاکرات مطرح و تعقیب نمایند. محور اول عدم قبول مذاکره با آمریکا تحت فشار مذاکرات 5+1، محور دوم عدم پذیرش پروتکل الحاقی و محور

بازی رسانه ملی در پازل جنگ روانی غرب

این جنگ در قضیه اخیر مذاکرات هسته‌ای تا جایی بود که وزیر امور خارجه ما در مذاکرات حضور پیدا کند اما برخی از رسانه‌ها از جمله رسانه ملی بسیار این مذاکرات را اثر گذار و مهم نشان داد که این جنگ روانی آن‌ها بود بدین صورت که با وجود اینکه آن‌ها به ما در این مذاکرات نیازمند بودند با بزرگ کردن آن نشان دادند که ما به این مذاکرات نیاز داریم

وزیر نفت: جز انگلیس و فرانسه صادرات نفت به هیچ کشوری قطع نشده است

هیچ گونه کاهش صادرات نفت نداشته‌ایم و هم اکنون به میزان گذشته نفت صادر می‌کنیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.