کاهش سرمایه‌گذاری خارجی در ایران پس از ژنو

این هفته به بررسی وضعیت در حال رکود شاخص های صنعتی، آمار تجارت متعادل بهاره، لزوم حمایت از کالای داخلی، اختلافات وزارت صنعت با ارگان مختلف و کاهش چشمگیر سرمایه‌گذاری در ایران پس از توافق ژنو خواهیم پرداخت.

توافق ۱۰ساله با ایران نگران‌‌کننده است

نماینده ارشد کنگره و وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی به ادعاها درباره پیشنهاد طرحی ۱۰ ساله برای محدودیت برنامه هسته‌ای ایران واکنش نشان دادند.

منابع آمریکایی: مذاکرات به 3بند آخر رسید

منابع آمریکایی نزدیک به مذاکرات گروه «1+5» و ایران در «ژنو» مدعی شدند که مذاکرات چند روز گذشته پیشرفت داشته و به سه بند آخر رسیده است.

حسین فریدون به مذاکرات هسته‌ای پیوست

دستیار ویژه رییس‌جمهور به منظور مشورت و هماهنگی لازم به مذاکرات ژنو پیوست.

ایران نقطه ثبات در منطقه است

رئیس گروه دوستی-پارلمانی ایران و آلمان، مبارزه ایران با گروه‌های تروریستی و مواد مخدر را از سیاست‌های اصولی کشورمان دانست و گفت: ایران نقطه ثبات در منطقه بوده و هر اقدامی در خاورمیانه تنها با همکاری ایران به نتیجه می‌رسد.

«جاده ابریشم» باید احیا شود

وزیر اقتصاد قرقیزستان در نشست جهانی سرمایه‌گذاری بر لزوم سرمایه‌گذاری برای فعال‌سازی و احیای دوباره جاده ابریشم تأکید کرد.

چامسکی: آمریکا می‌خواهد همه چیز را کنترل کند

آمریکا می خواهد همه طرفهایی که در بحران سوریه به نوعی دخیل هستند و یا می توانند کمکی بکنند را در کنترل خود داشته باشد. آمریکا نمی خواهد چیزی خارج از کنترلش رقم بخورد.

کاخ سفید جزئیات اجرای توافق ژنو را منتشر کرد

کاخ سفید برای اولین بار رسما خلاصه‌ای از جزئیات فنی توافق هسته‌ای ایران و غرب و طرح اجرایی مورد توافق دو طرف را منتشر کرد.

از ماه عسل مجری معروف تا مذاکرات ژنو ۲۴۳

اختتامیه 5 ساعته سومین جشنواره جام‌جم که آخرین دوره جشنواره در دوران ریاست سیدعزت‌الله ضرغامی در رسانه ملی محسوب می‌شود با حاشیه‌های بسیاری همراه بود.

تفسیر آمریکایی‌ها توافق‌نامه ژنو را «لغو و بی‌معنی» می‌کند

رئیس قوه‌قضاییه با انتقاد از ادعای مسئولان آمریکا مبنی بر اینکه توافق با ایران صرفاً درباره انرژی هسته‌ای است و می‌توانند مصادیق جدیدی را در موضوعات غیرهسته‌ای به تحریم‌ها اضافه کنند،گفت: چنین تفسیری توافق ژنو را لغو و بی‌معنی می‌کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.