افغانستان جدید

شرایط جدید افغانستان، از طرفی با خروج امریکا و تلاش داعش برای حضور در این کشور همراه است و از طرفی با نفوذ بیشتر طالبان میان مردم. لازم است کشورهای منطقه برای حفظ امنیت و ثبات منطقه و همچنین مقابله با داعش، به همکاری با برخی از انشعابات طالبان که از رویکردهای خشن دوری گزیده اند، اقدام کنند.

«تدبیر»دولت در ایجاد نارضایتی اقتصادی کلید سازش با «کدخدا»+عکس

به گزارش سراج۲۴، در ادامه این گزارش تعدادی از سخنان رئیس جمهور و افراد مواثر در روی‌کار آمدن دولت تدبیر و امید را در قالب عکس نوشت مشاهده می‌کنید. دولت تدبیر و امید همانگونه که در دولت اول توانسته بود تورم را مهار کند و تنها دولتی باشد بعد از انقلاب اسلامی که نرخ ارز در […]

در انقلاب اسلامی سازش وجود ندارد/ مطیع تصمیمات رهبری هستیم

عضو سابق شورای اسلامی شهر تهران گفت: در انقلاب اسلامی سازش وجود ندارد، ما مطیع رهبر انقلاب هستیم و از هر تصمیم و سیاستی که ایشان اتخاذ کنند عدول نخواهیم کرد.

موشن گرافیک/ امتیاز نقد

روش های آمریکا در مذاکره
پاسخی به طرفداران مذاکره

نماهنگ/ مذاکره نمی کنیم

دلایل رهبر معظم انقلاب برای مذاکره نکردن با آمریکا

اتفاق نظر چپ، راست، بهاری و اعتدالی بر سر مذاکره و ماله کشی حزب اللهی ها…

دو سه روز از حرف های صریح علیرضا زاکانی نواصولگرا در باب مذاکره با آمریکا می گذرد و فضای رسانه ای حزب اللهی بی تفاوت و ساکت از مسئله عبور کرده و رسانه های اصولگرا هم با تیتر “فرق مذاکره انقلابی و غرب زده با آمریکا” به استقبال حرف های زاکانی رفته است.

شایعه موافقت انصارالله با شروط مذاکره

بن‌بست ایجادشده در یمن برای ائتلاف سعودی، آن‌ها را بیش از پیش به سمت ایجاد عملیات روانی کشانده است، حتی اگر بتوانند در چنین شرایط فاجعه‌باری برای عربستان، شایعه تسلیم نیروهای یمنی را تبلیغ کنند، دریغ نمی‌کنند.

سراب سازش در دقیقه 90

اگر می خواهید مذاکرات شکست نخورد، تهدید شکست مذاکرات در صورت عدم تعدیل دیدگاه های امریکا را، با استفاده از ترسیم خط قرمزهای علنی و رسمی، تبدیل به یک تهدید معتبر کنید.

مذاکره پس از کسب تکلیف از رهبری آغاز شد

وزیر امور خارجه پیشین کشورمان تاکید کرد: در زمینه مذاکره با آمریکا، نخستین بار ما برای کسب اجازه، نزد مقام معظم رهبری رفتیم و ایشان شرط گذاشتند که مذاکرات فقط در زمینه هسته‌ای باشد و ما در آن زمان کار را شروع کرده بودیم.