خطر اشرافیگری نظام اسلامی

اشخاص روحانی معمم خانه ای به ارزش شصت هفتاد میلیارد دارند! / دهه شصت گدا بوده الان هزار میلیارد ثروت داره

سبک زندگی مذهبی لاکچری و تمایز مکانی معنا در رستوران های خاص در تهران

پدیدۀ راه اندازی رستوران ها، کافه ها و مکان های پذیرایی مشابه، و منحصر به ورود خانواده های مذهبی و خانم های دارای حجاب چادر در تهران و برخی شهرهای دیگر در حال گسترش است. این پدیده در واقع مصرف مکان های خاص توسط قشر خاص می باشد که آن را می توان با انگیزۀ « #تمایز» مشخص ساخت. تمایزپذیری یا تفاوت گذاشتن بین خود و دیگری یکی از سازوکارهای سبک زندگی مدرن است.

پول اسلحه ترور کسروی را چه‌کسی تأمین کرد؟

در یکی از جلسات دادگاه در 20 اسفند سال 1324 بود که بار دیگر فدائیان اسلام به کسروی حمله کرده، او را کشتند و بلافاصله پس از کشته شدن او، متهمان دستگیر شدند.

ارزش غذایی در اسلام

پیشوایان مذهبی ما در زمانی زندگی می‌کردند که علم پزشکی هیچ گونه توسعه و ترقی نداشت و اطلاعات طبی بسیار محدود بوده است. ولی سخنان آنان را با تحقیقات روز مقایسه کنیم،خواهید دید که تطابق کامل بین آنها وجود دارد و تضادی میان آنها نیست.

مذهبی‌ها كمتر چت می‌كنند

ارسال و دريافت موسيقي و كليپ‌هاي روز با موضوعات جوك و طنز، عشقي و عاطفي، هنري و ورزشي بيشترين موضوعاتي است كه بين طرفداران بلوتوث، رد و بدل مي‌شود به طوري كه كه 5/23 درصد موسيقي و كليپ‌هاي روز را براي يكديگر ارسال مي‌كنند، جوك و طنز هم 5/21 درصد، عشقي و عاطفي 4/16 درصد، هنري 9/8 درصد و ورزشي 4/7 درصد در رده‌هاي دوم تا پنجم است.

طرح عروسی‌های مذهبی تدوین شد

سرپرست مرکز قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن از تدوین طرح عروسی‌های مذهبی و ارائه آن به سازمان تبلیغات اسلامی خبر داد.