اجازه ندهید دشمن بر کشور مسلط شود

امروز استمداد جنبش عدالتخواه دانشجویی از عالمان دینی است تا مثل همیشه با نقش‏ آفرینی تاریخی و به‏ جای خود از تریبون نماز جمعه یا هر تریبون ممکن، مردم را از حقایق مطلع کنند و بستن راه نفوذ دشمن را از مسئولین مربوطه مطالبه نمایند. در شرایطی که برخی می‏کوشند روح استکبارستیزی را در کشور از بین ببرند، تأکید دوباره بر دلایل و اهمیت استکبارستیزی از سوی عالمان دینی اهمیتی دوچندان دارد

راه حل فیلم رستاخیز چیست؟!

اکران فیلم رستاخیز هیچ راه حلی جز اصلاح موارد مورد درخواست مراجع معظم تقلید را ندارد و مشخصاً تصویر چهرۀ حضرت ابوالفضل (ع) بایستی به شکلی نامعلوم و نورانی نشان داده شود و تصویری به عنوان سیمای حضرت ایشان مطرح نگردد.

نظرات جدید مراجع تقلید درباره اکران رستاخیز

ائمه علیهم السلام و امام‌زادگان عظیم الشأن مانند حضرت اباالفضل العباس علیه السلام بالاتر از آن هستند که در فیلم و غیر آن تصویرشان نشان داده شود و این عمل جایز نیست.

میزان زکات فطره از سوی مراجع تقلید اعلام شد

تعدادی از مراجع تقلید نظر خود در مورد مقدار زکات فطره در سال جاری را اعلام کردند.

پیام آیت‌الله سبحانی به همایش نخبگان و پیشکسوتان قرآن و عترت

آیت‌الله جعفر سبحانی به نخستین همایش هم‌اندیشی نخبگان، فرهیختگان و پیشکسوتان پیامی صادر کرد.

دیدار رهبر معظم انقلاب با آیات عظام قم

رهبر معظم انقلاب روز شنبه 22 فروردین در سفر به قم با مراجع تقلید دیدار کردند.

راهنمای دفاتر علما و مراجع منتشر شد +دانلود

«راهنما» سلسله بروشورهايي است كه در مناسبت‌هاي مختلف در راستای نیازمندی های هیئت های سراسر کشور منتشر می شود.

«کاشت ناخن» و حکم آن از نظر مراجع تقلید

شاید شما هم این روزها شنیده باشید بعضی از مراجع، مجوز کاشت ناخن داده‌اند و در درستی یا نادرستی آن تردید به دل راه داده‌اید. با ما در این گزارش همراه باشید تا صحت و سقم آن را بررسی کنیم.

استفاده ابزاری از فتوا ممنوع است

رییس ستاد ترویج احکام با اشاره به صدور مجوز‏های وزارت ارشاد به کنسرت‏هایی با خوانندگی بانوان و این که در فتوای رهبر انقلاب خوانندگی زنان در صورت وجود مفسده حرام است، گفت: بقیه علما و مراجع عظام تقلید نیز در استفتائات خود این حکم را منوط بر نبود مفسده و ریبه دانسته ‏اند.

تعالی جامعه نیازمند قدردانی از ولایت فقیه

یکی از مراجع تقلید به نقش رهبری در جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت: باید قدردان این جایگاه باشیم تا بتوانیم جامعه اسلامی را به سمت تعالی و پویایی هدایت کنیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.