پوسترهای ایران جوان با سخنرانی دکتر جلیلی رونمایی می‌شود

مجموعه فرهنگی سرچشمه (یادمان شهدای انقلاب) در خیابان بهارستان نرسیده به چهارراه سرچشمه – خیابان شهید صیرفی پور واقع بوده و تا یکشنبه 7 اردیبهشت (به غیر از جمعه) از ساعت 9 الی 16 در معرض بازدید علاقمندان قرار دارد.

علاقمندان آقا مجتبی تهرانی گرد هم می‌آیند

نرم افزار چند رسانه ای “کوثر” شامل بیانات عالم عامل، حضرت آیت الله آقامجتبی تهرانی (ره) پیرامون شناخت، عظمت، جلالت و ویژگی های حضرت فاطمه(س) که توسط موسسه مصابیح الهدی تولید شده در فرهنگسرای سرو رونمایی می شود.

عکس: رونمایی از سه درب حرم امام کاظم (ع)

مراسم رونمایی از سه درب حرم مطهر امام موسی الکاظم (ع) شامگاه یکشنبه با حضور آیت‌الله اسدالله ایمانی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شیراز برگزار شد.

به حرف‌های امام گوش نکنیم کارمان تمام است

من جزء طبقه بیسوادم و برای خیلی از سیستم‌هایی که سرکار آمده مثل شماها پیش بینی و جواب ندارم هرچند در مجموع مدل علاقمندی و تفکرشان را می شناسم چه در طی مقطع جنگ و رسوندن مسائل به 598 و چه در مدل زندگیشان بعد از 598 تاکنون و چه در مدل جدیدی که با عجله به اهداف دست نیافتنی که می خواهند برسند. آنهم با این دویست هزار رایی که بیشترگرفته‌‌اند …

نرم‌افزار جهش علم و فناوری رونمایی می‌شود

مراسم رونمایی این محصول به مناسبت دهه فجر با حضور جمعی از مسئولین و فعالان فرهنگی و رسانه‌ای و عموم علاقمندان روز یکشنبه 20 بهمن 1392 از ساعت 15:30 تا 17:30 برگزار خواهد شد.

رونمایی از ترانه جدید با صدای حامد زمانی

جدیدترین اثر موسیقایی حامد زمانی در رثای «شهید مصطفی احمدی روشن»، خواننده جوان و انقلابی برای اولین بار اجرا خواهد شد.

رونمایی از نرم‌افزار «دلواپسیم» با حضور سعید قاسمی

محتوای این نرم افزار که توسط موسسه فرهنگی نرم افزاری آرمان تولید شده است، شامل بیش از 80 عنوان فایل صوتی، تصویری و متنی به همراه چندین اینفوگرافی و جزوه است. از نقطه ویژگیهای این نرم افزار ارائه چندین فایل مستند کوتاه و انیمیشن برای اطلاع بیشتر مخاطبین از آنچه در ژنو اتفاق افتاده است، می باشد.