پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

با سیاست‌های فعلی شورای شهر، هیچ شهرداری موفق نمی‌شود

نایب رئیس سابق شورای تهران گفت: شهرداری بصورت مجمع الجزایری در آمده که هر عضوی از اعضای شورا، سهمی در پست‌ها و مدیریت‌های آن را در انحصار دارد، طبیعی است که هیچ شهرداری در این شرایط نمی تواند موفق باشد.

«چمران» رئیس شورای شهر تهران ماند

مهدی چمران با کسب ۱۷ رای، اکثریت آرا اعضای شورای شهر تهران را از آن خود کرد

بلاتکلیفی مسجد ولیعصر در پارک دانشجو

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بلاتکلیفی پروژه مسجد ولیعصر(عج) گفت: طراحی بنا مسجد با سبک فعلی مورد تأیید شورا نیست.

از دست‌فروشان تا کارگاه‌های رها شده

اعضای شورای اسلامی شهر تهران به مسئولان حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری درباره دست‌فروشی در مترو، رعایت ضوابط ایرانی – اسلامی در نماسازی ایستگاه‌های مترو و برچیدن کارگاه‌هایی که پروژه آنها تمام شده تذکر دادند.

نامگذاری یک خیابان به نام شهید علی خلیلی

شهید علی خلیلی برای ممانعت از آزار و اذیت چند اراذل برای چند خانم از سوی یکی از آن اراذل مورد اثابت چاقو قرار گرفت و پس از تحمل حدود سه سال جراحات، یک شنبه سوم فروردین در یکی از بیمارستان‌های تهران جان خود را از دست داد.

ری منطقه ویژه پایتخت می‌شود

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه نشست با دبیران شورایار منطقه 20 از تبدیل شهرری به منطقه ویژه شهر تهران خبر داد.

جزئیات دیدار قالیباف با منتخبان شورای چهارم

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به دیدار روز گذشته اعضای شورای چهارم با شهردار تهران گفت: در این دیدار که اکثریت اعضای شورای چهارم حضور داشتند گزارشی در خصوص عملکرد 8 سال گذشته شهرداری تهران ارائه شد.

هنوز متوجه پیامدهای زلزله «طلاق» نشده‌ایم

مرتضی طلایی با بیان اینکه مسائل اجتماعی و فرهنگی به صورت آهسته و پیوسته تغییر می‌کند، گفت: مشکلاتی که در سبک زندگی مردم به ویژه جامعه شهرنشین به وجود آمده، به صورت انفجاری نمود پیدا نمی‌کند و به صورت چکشی هم حل شدنی نیست.

ساماندهی کامل آسیب‌های اجتماعی، تعارف است!

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه تولیت مستقیم ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در کشور مشخص نیست، گفت: ساماندهی متکدیان و آسیب‌های اجتماعی نیازمند عزم ملی و یک دستگاه مسوول مستقیم است.

انتقاد طلایی از نوع برخورد با بی‌حجابی

عوامل موثر بر بدحجابی، انتقاد از برخورد سلبی درخصوص حجاب، ویژگی ماموران انتظامی که درطرح‌های حجاب و عفاف به کار گفته می‌شود، لزوم تعریف حد بدحجابی به عنوان جرم آشکار و… از مهم‌ترین موضوعاتی است که رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا به آن اشاره کرده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.