زن و مرد با هم برابر نیستند

رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه ابراز داشت که با زنان نمی‌توان مساوی با مردان رفتار کرد. وی گفت که فمینیست‌ها با نقش مادری زنان مخالف‌اند.

مصاحفه با نامحرم از منظر قران و روایات

اعضا و جوارح بدن افراد به نوعی از زنا، حظّ و بهره ای می برد. پس زنای دو چشم نگاه است و زنای دهان بوسیدن است. و زنای دو دست، لمس و زدن به بدن اجنبی و نامحرم است. چه زنای فرج آن را تکمیل کند یا نکند

چرا مردان ایرانی جراحی زیبایی می‌کنند؟

فرد چون گمان می کند صورت زشتی دارد روی به جراحی زیبایی می آورد. اما گاهی ممکن است این خود کمتر بینی باطنی باشد؛ یعنی فرد کمبودهای درونی دارد و لذا برای جلب توجه جراحی زیبایی می کند.

۱۰۰درصد ناتوانی جنسی مردان درمان می‌شود

مدیر کل پژوهش سازمان پزشکی قانونی گفت: بین ۱۰ تا ۲۰ درصد مردان دنیا به نوعی ناتوانی جنسی مبتلا هستند، اما همه این اختلالات با درمان دارویی یا جراحی قابل درمان است و به خانواده‌ها توصیه می‌کنیم به جای شکایت به دادگاه به مراکز درمانی مراجعه کنند.

چرا مردها به اندازه زن‌ها دنبال لاغری نیستند؟

مردان واقعیت‌های ظاهری خود را خیلی راحت‌تر از زن‌ها می‌پذیرند. هرکس هر طور که هست، با همان کنار می‌آید. از آن گونه بودن خجالت نمی‌کشد و برای تغییر خود تلاش زیادی نمی‌کند. اکثر مردها، خود را در رقابت با هم‌جنسان خود نمی‌بینند و در نتیجه به دنبال این نیستند که زیبایی‌های ظاهری را کسب کنند.

سیاست مردانه و زنانه تعریف نمی‌شود!

حزب فراگیر زنان یعنی چه؟ یعنی زن بودن ملاک حضور در یک تشکل سیاسی-اجتماعی باشد؟ یعنی وجه تمایز این حزب با احزاب دیگر در این است که اعضای این حزب فقط زنان هستند و ورود آقایان ممنوع؟!

مادران ۶ ماه مرخصی/پدران هم مرخصی نمی‌روند

افزایش مدت مرخصی زایمان مادران و مرخصی تشویقی پدران لایحه‌ای بود که سال گذشته با سروصدای زیادی به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید اما در سکوت توسط شورای نگهبان و به دلیل داشتن بار مالی برای دولت رد شد.

دیه زن با مرد برابر می‌شود

با اصلاح بخش حدود، قصاص و دیات قانون مجازات اسلامی، مابقی نرخ دیه زن از طریق بیمه مرکزی پرداخت می‌شود.

آیا سخنرانی حضرت زینب(س) جواز سخنرانی زنان در میان مردان است؟

علامه طهرانی می نویسد: هر گونه تظاهرات و دادن شعارهاى بلند، به جهت دفع ستم ستمگر و بر شمردن تعدیّات و تجاوزات وى، داراى ریشه قرآنى است. ولی راجع به زنان که حجاب و عفّت و بلند نکردن صدا نزد نامحرم، از امور پسندیده است، درباره ظالم به خصوص استثناء شده است.

عفاف و پوشش آقایان ساماندهی می‌شود

معاون امور هنری وزارت ارشاد گفت: برنامه‌های رعایت عفاف و پوشش در آقایان از سال ۹۲ عملیاتی می‌شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.