تمجید دکتر الهام از احمدی نژاد

معاون رئیس جمهور گفت: امروز هیچکس نشنیده که رئیس جمهور در دسترس نیست، هر کس این پیام را شنیده حتما گیرنده خود را اصلاح کند چرا که فرستنده همیشه در دسترس است.

از اول مسئله دار بود!

عوض شدن طبقه دانشجويان به خاطر ساختار پولي ورود به دانشگاه ها، بي اطلاعي از منظومه آرمان هاي انقلاب و عدم درك اوليت ها ميان اين آرمان ها (به تبع دوري از مردم و نظام ارزشي خويش)، سياست زدگي و پياده نظامي جنبش دانشجويي براي احزاب و …

مدیران دولتی مستندهای انقلابی را قلع و قمع کردند!

رخنه ای برای فروریختن دیوارهای نازک روشنفکری جشنواره های ما باشد. جشنواره مردمی فیلمهای ضد فتنه عمارکه قرار است جز درشهرهای بزرگ درروستاها و شهرهای کوچک کشور برگزار شود. البته فضای هنر انقلاب اسلامی علاوه براینکه باید براصول استوار خود یعنی دین، انقلاب و مردم استوار باشد؛ باید به فکر تکثیر و تکثر نیز باشد.

سانسور اسلام ناب و مستضعفین زمینه‌ساز فتنه

این درد ریشه دار به نحوی بود که انکار محرومان و آرای 24 میلیونی‌شان طبیعی و باورپذیر جلوه می‌کرد. در واقع تصور غلطی از مردم در ذهن سیاسیون، نخبگان فرهنگی، هنری و پایتخت‌نشینان وجود دارد که مانع از دیدن اکثریت مردم با گرایش‌های دینی و مطالبات اجتماعی و عدالتخواهانه‌شان است.

مناسک سیاسی در جمهوری اسلامی

آنچه كه در نهایت توانست دشمنان در فتنه 88 سر جای خودشان بنشاند، حضور مردم ایران در صحنه و توجه ویژه به مقوله‌ی مناسك سیاسی بود. یعنی همان حضور و حركت‌هایی كه انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی رساند، پس از انقلاب نیز توانست این انقلاب و كشور را در مقاطع حساس و خطیر سربلند بیرون آورد.

اولین جشنواره مردمی ۹دی، با محوریت فرهنگ و هنر

این جشنواره که ناظر به موضوعات ولایت مداری، فتنه و بصیرت، حماسه انقلابی 9دی 88، فعالیت های خودجوش مردمی در 9 دی و ۲۲ بهمن ۸۹، تقابل اسلام ناب و اسلام آمریکایی، جنگ نرم و جبهه انقلاب، تقابل اشرافیت و مردم، جنگ فقر و غنا، خواص بی بصیرت یا دنیازده، جمهوریت از ادعا تا عمل، حمایت مردم از اقدامات عدالتخواه مسئولان و … می باشد، در چهار شاخه هنری، ادبی، پژوهشی، رسانه‌ای برگزار می‌گردد

استقبال مردم از هنرتان، یعنی موفقیت

اگر از هنر شما استقبال شد، مسلما در آن زمینه هنری موفق بوده‌اید و اگر استقبالی نشد در خیال خود تصور نکنید که ما برای معنویت و حقیقت کار می‌کنیم، چرا که بخشی از حقیقت خود مردم هستند و اگر هنر شما را خریدند، شما کار خود را انجام داده اید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.