۵۷ درصد مردم آمریکا مخالف توافق هسته‌ای

تازه‌ترین نتایج نظرسنجی دانشگاه «کوئینیپیاک» نشان می‌دهد که حدود ۵۷ درصد از مردم آمریکا مخالف توافق هسته‌ای ایران و ۱+۵ هستند و تنها ۲۸ درصد از آن حمایت می‌کنند.

سازمان سیا دولت و مردم امریکا را فریب داد

«سیا مکررا به وزارت دادگستری و کنگره می‌گفت (برنامه‌اش) منجر به دریافت اطلاعات منحصر به فردی شده که از روش‌های دیگر غیرقابل دسترسی نبوده و این اطلاعات کمک کرده که در توطئه‌های تروریستی اختلال ایجاد شده و جان هزاران نفر حفظ شود.»

تظاهرات مردم آمریکا در برابر کنگره

هزاران نفر از مردم واشنگتن با برپایی تظاهرات، اعتراض خود را به برنامه جاسوسی آژانس امنیت ملی آمریکا از شهروندان و مقامات کشورهای مختلف، نشان دادند.

اوباما: مردم از دولت آمریکا ناامید شده‌اند

رئیس‌جمهوری آمریکا در سخنرانی هفتگی خود بار دیگر ضمن اشاره به ناامیدی مردم آمریکا از قانونگذاران برای چندمین بار گفت، در درگیری‌های طولانی مدت میان دولت و کنگره بر سر سقف بدهی‌ها و تعطیلی موقتی دولت «هیچ برنده‌ای» وجود ندارد.

تیتر عجیب یک سایت معروف ضدجنگ

یک سایت ضدجنگ در آمریکا خطاب به مردم کشورش نوشت: «می‌خواهید واقعیت درباره کاربرد سلاح‌های شیمیایی را بدانید؟ پس این فیلم‌ها را از ایران ببینید.»

اوباما: کمک کنید تا کمک کنیم

رئیس جمهور آمریکا در دیدار از مناطق توفان زده اوکلاهاما خواستار افزایش کمک های مردم برای امداد رسانی به آسیب دیدگان این حادثه شد.

تجمع مردم آمریکا در اعتراض به خلف وعده اوباما

جمعی از فعالان حقوق بشر آمریکا با تجمع مقابل کاخ سفید خواستار تعطیلی زندان مخوف گوانتانامو و پایان نقض حقوق بشر در این زندان شدند.

اعتراض مردم آمریکا به شرکت‌های سازنده پهپاد

ساکنان منطقه سن دیه گو در اعتراض به ساخت و استفاده از پهپادها مقابل منزل مدیر یکی از بزرگترین شرکت‌های ساخت پهپاد تظاهرات کردند.

بداقبالی اوباما قبل از سفر به تلاویو

اوباما در حالی خود را برای سفر به تل‌آویو آماده می‌کند که یک نظرسنجی‌ از کاهش پنج‌درصدی تایید عمومی او در افکار عمومی آمریکا حکایت دارد.