برخی مردم را تهدید می‌کند که یا به من رای بدهید یا جنگ خواهد شد

جلیلی با اشاره به اتفاقاتی که در سال 88 به واسطه عده ای سوءاستفاده گر در جامعه رخ داد گفت: آنها قصد داشتند نهادهای اسلامیتی نظام را تحت فشار قرار دهند تا رای مردم را وتو کنند و قصد اصلی آنها عبور از ساختار جمهوریتی نظام بود کسانی که تا گذشته سعی کردند به اسم رای مردم و ساختارهای جمهوریتی به نهادهای اسلامی حمله کنند هیچ عهد اخوتی نه با اسلامیت و نه با جمهوریت بسته اند.

جایگزین کردن ولایت‌فقیه مردمی خمینی و خامنه‌ای با ولایت‌فقیه سلطنتی-نخبگانی!

کسانی که با کد، تعطیل کردن نظام تحلیلی و تلاش برای تبدیل مردم و جبههٔ انقلاب به ربات‌هایی که با دکمه زدن آن‌ها باید تصمیم گرفته یا عمل کنند، برخلاف سیرهٔ امام و رهبری عمل کرده‌اند و تازه اگر غرض نداشته باشند، قطعاً خدمت هم نمی‌کنند. باید در برابر چنین افرادی ایستاد و نتایج اقدامات این افراد در گذشته و حال و نوع نگاه آنان به ولایت‌فقیه و مردم به افکار عمومی معرفی شود.

ایت الله خامنه ای تنفید حکم دکتر حسن روحانی

جریان پیشرفت ایران توقف ناپذیر است

مسائل سیاسی هم مهم است و حتماً باید کارها حکمت آمیز و عاقلانه انجام شود البته ما دشمنانی هم داریم که زبان عقلایی، زیاد سرشان نمی شود اما بهرحال وظیفه داریم که مسائل را حکیمانه، با استحکام و با توجه به اهداف نظام به پیش ببریم.

«حزب الله لبنان» موثرترین حزب در آینده مصر

مصر، ولی فقیه ندارد که در بحران ها، کلامش حجت باشد برای همه! دین در مصر تکه تکه شده بین سه گانه «سلفیه» و «اخوان المسلمین» و «الازهر». سلفی های مصر، قبله شان نه «مکه المکرمه» که «سعودیه» است و ادامه حیاتشان مرهون دلارهای نفتی امرای سعودی! انقدر در افراط غرق شده اند این جماعت تندرو که حتی «شیخ رمضان البوطی» سنی مذهب را وقتی با سیاست های تکفیری ها مخالفت می کند، همانقدر مصداق «کافر» می بینند که سرسخت ترین دشمنان اسلام را!

دموکراسی‌ها باطنا الیگارشی هستند

بنابر اعتقاد پوپر دموکراسی لیبرالیستی در حال انحراف و انحطاط است،اما در مقابل مردم سالاری دینی با زیرساخت شرعی و آمیزه ای کارآمد از اسلامیت، فقاهت و جمهوریت قدرت ها را با رای مردم جابجا می کند.

نگاهی بر رویکرد نامزدها به برنامه‌ی اقتصادی

هر سیاستی مخالفانی را نیز به همراه خواهد داشت. مخالفانی که عمدتاً از اجرای سیاست‌های عادلانه و شفافیت بخش زیان می‌کنند. لیکن این نکته را باید در بین مردم ترویج نمود که اگرچه عدالت بر عده‌ای گران آید، اما بی‌عدالتی بر هم ایشان گران‌تر خواهد آمد. لذا وظیفه‌ی عامه‌ی مردم، امروزه آن است، که صداقت معدود نامزدهای صادق و باتقوا را ارج نهند و از رأی دادن به نامزدهایی که فریبکارانه تصویری شیرین اما کاذب از آینده‌ برایشان ترسیم می‌کنند بپرهیزند.

انتخابات در ایران؛ نماد نفی سکولاریسم

انتخابات، هم حقّ مردم و هم وظیفه‌ی آنهاست. حقّ مردم است؛ برای اینکه بیایند و مدیر اجرایی کشور را انتخاب کنند. تکلیف مردم است؛ چون با حضور شما، نظام تقویت پیدا میکند؛ اسلام عزیز میشود؛ حاکمیّت اسلام در دنیا سرافراز میگردد و توطئه‌ی دشمن – که اسلام را به جدایی از آراء مردم متّهم میکند – باطل میشود.

جایگاه مردم در نظام اسلامی و مردم سالاری دینی

آنچه مردم را بر حضور راغب می کند مقدار اهمیتی است که حاکمیت برای آنها قائل است. مردم باید بدانند که به آنها با چه چشمی نگاه می شود. مردم در معادلات سیاسی نقشی ابزارگونه دارند یا خبر، هدفِ همه ی ابزارها هستند؟ لذا ما این مهم را از بیانات ولی امر مسلمین جهان استخراج کرده ایم که در ادامه از نظر خواهید گذراند

شیوه‌ امام در مبارزه با اسلام‌های دروغین آگاهی بخشی به مردم بود

در انقلاب‌ اسلامی‌، اسلام‌ کتاب‌ و سنت‌، جایگزین‌ اسلام‌ خرافه‌ و بدعت‌؛ اسلام‌ جهاد و شهادت‌، جایگزین‌ اسلام‌ قعود و اسارت‌ و ذلت‌؛ اسلام‌ تعبد و تعقل‌، جایگزین‌ اسلام‌ التقاط و جهالت‌؛ اسلام‌ دنیا و آخرت‌، جایگزین‌ اسلام‌ دنیاپرستی‌ یا رهبانیت‌؛ اسلام‌ علم‌ و معرفت‌، جایگزین‌ اسلام‌ تحجر و غفلت‌؛ اسلام‌ دیانت‌ و سیاست‌، جایگزین‌ اسلام‌ بی‌بندوباری‌ و بی‌تفاوتی‌؛ اسلام‌ قیام‌ و عمل‌، جایگزین‌ اسلام‌ بی‌حالی‌ و افسردگی‌؛ اسلام‌ فرد و جامعه‌، جایگزین‌ اسلام‌ تشریفاتی‌ و بی‌خاصیت‌؛ اسلام‌ نجاتبخش‌ محرومین‌، جایگزین‌ اسلام‌ بازیچه‌ی‌ دست‌ قدرتها؛ و خلاصه‌ اسلام‌ ناب‌ محمدی‌صلی‌الله‌علیه‌واله‌وسلم‌، جایگزین‌ اسلام‌ امریکایی‌ گردید.

معنای دموکراسی تعامل بین قواست

احمد بخشایش اظهار کرد: در کنار پس گرفتن امضایم اعتقاد دارم حالا که سوال ابلاغ شد بهتر است رییس جمهور به صحن علنی مجلس بیاید و پاسخ دادند زیرا این یک نوع تمرین سیاست ورزی و دموکراسی برای مردم ماست. وی اظهار کرد: معنی دموکراسی این است وقتی رییس جمهور به مجلس می آید تعامل بین قوه مقننه و مجریه برقرار است.