فداکاری مرضیه هاشمی، میخ آهنینی بر سنگ…

این روزها در دفاع از خانم مرضیه هاشمی روی زن بودن و مادر بودن او تاکید می شود. عکس او با فرزندان و نوه هایش تکثیر شده و جهت تاثیرگذاری روی قوای عاطفی جامعه به کار می رود که به حق هم هست. اما در مقابل عده ای که همیشه آماده اند تا هوش و ذکاوت و تفاوت خود را به رخ دیگران بکشند می گویند نازنین زاغری و امثالهم هم زن و مادرند و الخ. عزیزان گول این حرف ها را نخورید.

کلیپ/ بچه‌های شهر کارگیل در کشمیر که وسط برف برای رهایی مرضیه هاشمی شعار می‌دهند

هی بروید خودتان را برای ینگه‌ی دنیا عزیز کنید، لهجه‌ی بریتیش و امریکن بیاموزید، مراکز اسلامی و تبلیغی در اروپا بزنید ولی پاپتی‌های شرقی را نبینید به این بهانه که: اینها که همراه‌ند، سرمایه‌گذاری را باید جای دیگر کرد!
خیر جناب دکتر و حجه‌الاسلام؛ پاشنه‌ی در حامیان انقلاب همیشه بر این منوال نخواهد گذشت و این آتش بخاطر بی‌مهری‌ها و بی‌توجهی‌ها سرد و سردتر خواهد شد. آن روز است که از اینجا رانده و از آنجا مانده خواهید شد.

برای آزادی مرضیه هاشمی باید جبهه‌ی رسانه‌ای را باز کنیم

تجربه‌ی ایالات متحده در پرونده‌هایی مانند دکتر عافیه صدیقی، اثبات کرده است که نگاه نخست، چیزی فراتر از یک ساده انگاری نیست. اگر پیگیری‌های حقوقی خانواده عافیه صدیقی در خلال این سال‌ها توانسته بود ذره‌ای عاقبت این زن محصور در زندان‌های آمریکا را تغییر دهد، می‌توانند امید داشته باشند که شرایط خانم هاشمی هم تغییر خواهد کرد اما خب همه می‌دانند که عافیه صدیقی کماکان در حال گذران دوره‌ی ۸۶ ساله‌ی زندانی‌اش در تگزاس آمریکاست.

کلیپ/ قسمت هایی از مستند مهار نشده با حضور مرضیه هاشمی

مرضیه هاشمی (ملانی فرانکلین) مجری و خبرنگار باسابقه و حرفه‌ای پرس‌تی‌وی که برای دیدار با خانواده و برادر بیمارش به زادگاهش، آمریکا رفته بود، توسط پلیس فدرال آمریکا (FBI) بازداشت شد
#FreeMarziehHashemi
‎#Pray4MarziehHashemi
#مرضیه_هاشمی
#پرس_تی_وی

بررسی قتل مالکوم شباز و راشل کوری در راز

نادر طالب‌زاده تهیه کننده «راز» گفت: برنامه «راز» امشب با عنوان «در جستجوی حقیقت» به موضوع تبعیض نژادی در آمریکا، کشته شدن راشل کوری در اسرائیل و کشته شدن مالکوم شباز نوه مالکوم ایکس می‌پردازد.

ایران؛ تنها امید تازه مسلمانان آمریکایی

مرضیه هاشمی گفت: ما مالکوم شباز را از دست دادیم اما افراد بسیاری را می‌شناسم که همچون مالکوم شیعه هستند و تنها امید خود را ایران می‌دانند.

نامزد انتخابات ریاست‌ جمهوری آمریکا مهمان برنامه «راز» + عکس

برنامه «راز» پنجشنبه شب این هفته با موضوع واقعیت آمریکا به روی آنتن شبکه 4 سیما می‌رود. نادر طالبزاده در گفت و گو با میهمانان برنامه سینتیا مک کین نماینده سابق کنگره آمریکا و مرضیه هاشمی خبرنگار شبکه پرس تی وی ،از این واقعیت ها پرده بر خواهند داشت.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.