انتشار تمبر ایرانی شهیده حجاب در آلمان ممنوع شد

پس از دولت مصر، دولت و پست آلمان نیز ورود تمبر ایرانی بزرگداشت شهیده حجاب «مروه شروینی» به این کشور را ممنوع اعلام کرد.

مجسمه يادبود مروه الشربيني در آلمان تخريب شد

پليس آلمان اعلام كرد مجسمه يادبود مروه الشربيني در آلمان توسط افراد ناشناس تخريب شده است.

جهان در هفته‌ای که گذشت

حبس ابد برای قاتل مروه الشربینی / در مقاله جديد رهبر انقلاب كوبا عنوان شد؛آمريكا بيش از هر زمان مشتاق كنار زدن دولت ايران است / تحلیلی بر سند جدید امنیت ملی امریکا / نخست وزیر پاکستان: گزارش‌ها نادرست بود؛ طرح واردات گاز از ایران اجرا می‌شود / اعتراض شدید معاون سابق وزارت نفت به قرارداد فروش گاز ایران به پاکستان/ دیوید پترائوس، فرمانده جدید نیروهای آمریکا در افغانستان / جابه جایی قدرت در خاورمیانه؛ ترکیه و قطر به جای مصر و عربستان …
دادگاه عالی آلمانی ضمن رد درخواست تجدیدنظر قاتل مره الشربینی، حکم دادگاه را تایید و وی را به حبس ابد محکوم کرد.

تصاویر دیدار نامزد ندا و رئیس جمهور اسرائیل حذف شد!

چیزی که مسلم است، دست‌کاری بسیار برنامه‌ریزی شده، دقیق و هدفمند سرویس‌های جستجویی چون گوگل است. این نحوه‌ی فعایت گوگل، یعنی جهت‌گیری‌های خاص سیاسی و کانالیزه کردن اطلاعات و داده‌ها، وقتی جدی‌تر و خطرناک‌تر به نظر می‌آید که رشد روزافزون گوگل و دست اندازی آن در زمینه‌های مختلف فن‌آوری دیجیتال را در نظر بگیریم. این روند در آینده و در دراز مدت، قطعا مشکل ساز خواهد بود.

مروه الشربینی؛ شهیده‌ی حجاب

اما در کشور مصر واکنش نسبت این موضوع متفاوت بوده و شربینی شهیده حجاب نام گرفت . مروه الشربینی اینک نماد اسلام ستیزی غرب می باشد که اگر این نوع ستیزه گری‌ها صورت بگیرد و جوامع حقوق بشر باز هم نسبت به آن عکس العمل لازم و ضروری را نشان ندهند موجب طغیان رودخانه صبر ملت‌ها می شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.