سوریه تاوان مقابله بااسرائیل رامی دهد

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصحلت نظام گفت: کشورهای غربی، رژیم صهیونیستی و کشورهای مرتجع منطقه مسئول آوارگی ده میلیون سوری هستند.

ولایتی در جمع خبرنگاران: پیوستن ایران به هر نوع پروتکلی باید به تصویب مجلس برسد

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پیوستن ایران به هر نوع پروتکلی باید به تصویب مجلس برسد.

ایران نقش اساسی در ایجاد صلح ایفا می‌کند

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به نقش مؤثر ایران در مبارزه با تروریسم گفت: ایران از حکومت‌های قانونی مردم لبنان، سوریه و عراق حمایت می‌کند.

خاورمیانه چهارراه جهان است و باید آرام باشد

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک و وزیر امور خارجه نروژ در دیدار امروز خود در خصوص مسائل مختلف خاورمیانه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

ولایتی با یان الیاسون دیدار کرد

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک با یان الیاسون قائم مقام دبیرکل سازمان ملل متحد دیدار کرد.

ایران با نفوذترین و قوی‌ترین کشور منطقه است

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک با اشاره به تمایل ایران و ویتنام بر گسترش روابط دو جانبه گفت: امیدوارم بتوانیم روابط دو جانبه میان دو کشور را گسترش دهیم.

حکم ولایتی برای فرزند هاشمی

احکام اعضای هیئت «تجدید نظر بدوی» رسیدگی به تخلفات اداری از سوی علی اکبر ولایتی ریاست مرکز تحقیقات استراتژیک صادر شد. احکام جداگانه ولایتی خطاب به اعضای هیئت «بدوی رسیدگی به تخلفات اداری مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع» به شرح زیر است: غلامرضا فروزش عضو اصلی هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری یاسر هاشمی عضو  اصلی […]

هاشمی: امروز تفکر کارگزارانی‌ حاکم است

اندیشه کارگزاران که برگرفته از اندیشه های آقای هاشمی است امروز در کشور حاکمیت دارد؛ یعنی خواست این حزب که همانا عزت اسلامی و تداوم سازندگی برای ایرانی آباد است، در کشور حاکم شده است. یک زمان نسبت آقای هاشمی با حزب کارگزاران را از من سوال کردند که من گفتم حزب کارگزاران اندیشه هایش را از آقای هاشمی گرفته است اما این به معنای آن نیست که هر اقدامی را که می خواهد انجام دهد، به وی بگوید. ریشه تفکرات نزدیک به هم است.

پول چای به نرخ مجمع تشخیص

اما مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام سالیانه 150 میلیون تومان چای مصرف می‌کند و اگر کسی در هتل هیلتون لندن این چای را بخورد قطعا برای او ارزان تر از مصرف چای ما در اینجا درخواهد آمد.

ولایتی سکاندار مرکز تحقیقات استراتژیک شد

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در حکم انتصاب ولایتی به ریاست مرکز تحقیقات استراتژیک، نوشت: رجاء واثق دارم مرکز تحقیقات را با استفاده از اختیارات تفویضی اینجانب، به عنوان بازوی تحقیقاتی نظام راهبری خواهید کرد.