سکته مغزی سومین عامل مرگ ایرانی ها

رئیس انجمن سکته مغزی ایران گفت: به رغم نبود آمارهای رسمی درکشور، بررسی ها نشان می دهد روزانه هزار نفر در کشور دچار سکته مغزی می شوند که این آمار با توجه به کمبود درمان های مدون بسیار نگران کننده است.

دو بالی که مؤمن را به سعادت می‌رساند

آیت‌الله ناصری از اساتید اخلاق می‌گوید: مؤمن با دو بال به سعادت، تکامل، قرب حق و حیات ابدی دست می‌یابد؛ یکی خوف و دیگری رجا. خوشا به حال کسانی که این دو صفت را دارند!

نسخه‌شناس برجسته دار فانی را وداع گفت

عبدالحسین حائری، نسخه‌شناس برجسته، بامداد روز یکشنبه، اول شهریور ماه، دار فانی را وداع گفت.

مرگ روزانه ۹۰نفر در تصادفات رانندگی کشور

بر اساس اعلام پزشکی قانونی کشور در ۳ سال گذشته ۹۷ هزار و ۲۷۲ نفر در جاده های کشور به علت تصادفات رانندگی جان خود را از دست داده اند.

روایت امام صادق درباره مرگ

بنا به روایت امام صادق علیه السلام مرگ یک اتفاق یقینی است که در دنیا برای همه رخ خواهد داد اما مردم با آن معامله تردید و شک می‌کنند!

مرگ خاموش 114نفر در 3ماه ابتدایی سال

در سه ماهه نخست سال جاری 114 نفر در کشور بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن جان خود را از دست دادند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با کاهش 8.1 درصدی مواجه بوده است.

شیخ بهایی چگونه از زمان مرگ خود مطلع شد؟

روزی شیخ بهایى به همراه گروهى از شاگردانش براى خواندن فاتحه به قبرستان رفت، بر سر قبرها مى‌‌نشست و فاتحه‌‌اى نثار گذشتگان مى‌‌کرد تا اینکه به قبر بابا رکن‌الدین رسید، آوایى شنید که سخت او را تکان داد!

مرگ ۹ نوزاد در بیمارستان قصور پزشکی نبود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در واکنش به خبر مرگ تعدادی از نوزادان در بیمارستان امام گفت: بررسی‌ها نشان داد در مورد مرگ این نوزادان قصور پزشکی در کار نبود.

ابولا پائین ترین عامل مرگ است!

​چه عاملی شما را خواهد کشت؟ گرچه تاکنون دو نفر در آمریکا بر اثر ابولا جان خود را از دست داده اند اما شما با احتمال بسیار بالا، بر اثر ابولا نخواهید مرد!

شعر: به مرگ زنده شدن هم حکایتی است

به مرگ چاره نجستم که در جهان مانم | به عشق زنده شدم تا که جاودان مانم || چو مردم از تن و جان وارهاندم از زندان | به عشق زنده شوم جاودان به جان مانم

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.