بن‌لادن هنگام مرگ مسلح بود

گفته می‌شود هنگامی که نیروهای ویژه آمریکایی به اتاق اسامه بن لادن، رهبر سابق القاعده، هجوم آوردند، او در دستان خود سلاح داشته و به دنبال نارنجکی بوده است.

از قاتل بن لادن چگونه تقدیر شد؟

به گفته این کاماندوی سابق ارتش آمریکا زمانی که وی به مقامات ارتش مراجعه می کند آن ها به خواسته های وی بی توجهی کرده و به او می گویند هیچ مزایایی به وی تعلق نخواهد گرفت چراکه زودتر از موعد بازنشسته شده است.

اسپیلبرگ، بن‌لادن را می‌کشد!

«نه یک روز آسان» سومین فیلم بلند سینمایی است که صنعت سینما طی چند ماه اخیر در رابطه با بن‌لادن در دستور کار خود قرار داده و قصد دارد تولید کند.

کاریکاتور : مرگ‌ بن‌ لادن، انحرافی ‌برای ‌رسانه‌ها

خبر کشته شدن بن لادن توسط آمریکا در چند هفته اخیر باعث شد بسیاری از رسانه‌های نوشتاری و تصویری جهان به پوشش این خبر بپردازند؛ این درحالیست که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان بین المللی و نیز وزیر اطلاعات، اعلام خبر مرگ بن لادن در این روزها توسط آمریکا، برای تغییر افکار عمومی از انقلاب‌های مردمی در کشورهای جهان، بیداری اسلامی شکل گرفته و جنایت های رژیم های حاکم و آمریکا در این مناطق است.

اوباما و بازی انتخاباتی با جنازه بن لادن

چرا آمریکا پس از حادثه 11 سپتامبر و لشکرکشی به افغانستان و عراق نتوانست اسامه بن لادن را دستگیر و یا به قتل برساند؟ نظریه های متفاوتی در زمینه اختفای ده ساله بن لادن وجود دارد که می تواند زمان قتل رهبر القاعده را مورد تردید قرار دهد.

یورش طالبان به مواضع شیعیان پاراچنار در پی انتشار خبر مرگ «بن لادن»

طالبان و نیروهای محلی وهابی، صبح امروز از جنوب منطقه‌ی کورم ایجنسی حمله‌ی غافل‌گیر کننده‌ای را علیه مواضع شیعیان آغاز کردند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.