از نظر اقتصادی «مرگ بر آمریکا» برای ما شغل خوب تعیین می‌کند

 سردار محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اولین همایش نخبگان بسیجی فعال در عرصه بین الملل که در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد با اشاره به واقعه دردناک منا اظهار داشت: جنایات بزرگی که هر روز بیشتر به عمدی بودن و برنامه ریزی شده بودن آن پی می بریم و جای تعجب […]

اسرائیل به بمب اتم نیاز دارد

نامزد تندرو جمهوری‌خواه انتخابات ریاست‌ جمهوری آمریکا در اظهاراتی متناقض توافق هسته‌ای با کشورمان را فاجعه‌ای بزرگ خواند و مدعی شد، رژیم صهیونیستی مجبور است، برای دفاع از خود سلاح هسته‌ای داشته باشد.

شعار مرگ بر آمریکا از دیوارها پاک می شود + عکس

در روزهای اخیر اتفاق جالب توجهی که در سطح شهر تهران افتاده، پاک کردن شعارهای مرگ بر آمریکا از دیوار های شهر است. البته صبح امروز این عملیات پاک سازی به دیوارهای سفارت سابق آمریکا (لانه جاسوسی) نیز رسید و شعارهای مرگ بر آمریکا از دورتادور دیوار سفارت پاک شد.

دستور دستگیری به جرم استکبار ستیزی

برخورد و دستگیری کسانی که پیرو منویات رهبری در مسیر مبارزه با استکبار ستیزی امریکا قدم برداشته اند این سوال را در ذهن جاری می کند که آیا پس از توافق وین، دولت یازدهم مخالف ادامه روند استکبار ستیزی و مقابله با امریکا است؟

شعار«مرگ‌بر‌آمریکا»؛ دکترین‌انقلاب

مشاور فرهنگی رسانه‌ای فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه«مرگ بر آمریکا» شعار محوری و دکترین انقلاب ماست، گفت: استراتژی آمریکا در مقابل ایران که برچیدن تاسیسات هسته‌ای بود با توافق اخیر، شکست خورد.

گزارش خبرنگار آمریکایی پس از سفر به ایران

یک خبرنگار آمریکایی که به تازگی از سفر ایران به کشورش بازگشته در گزارشی به تشریح دلایل نفرت مردم ایران از دولت آمریکا پرداخته و نوشته است: شعار مرگ بر آمریکا مرا ناراحت می کند، چون جزیی از آمریکا هستم، ولی خاستگاه این شعار ملت ایران، جنایات آمریکا و متحدان آن علیه ایران است.

لیست شهدای ۷۲ تن به روایت یک شهید

شهید رسول حیدری به واسطه ماموریتی که داشت بعد از انفجار ۷ تیر سال ۶۰ خود را به دفتر حزب جمهوری رساند. دل نوشته ها و اسامی شهدا به روایت شهید رسول حیدری در ادامه آمده است.

مشاهدات یک آمریکایی از شعار مرگ برآمریکا

بعنوان یک آمریکایی هنگامی که شعار مرگ بر آمریکای ایرانی‌ها را می شنیدم احساس تهدید یا مجرمیت نداشتم بلکه پس از صرف یک دهه مبارزه با سرمایه داری، نژادپرستی و امپریالیسم می دانستم که منظور آنها کشور یا قاره آمریکا نیست بلکه امپریالیسم آمریکایی است.

صوت: ترانه مرگ = آمریکا با صدای حامد زمانی

صوت نهایی ترانه «مرگ =آمریکا» امروز منتشر شد. این قطعه با شعر قاسم صرافان و تنظیم امید رهبران و آهنگسازی حامد زمانی تولید شده است. و حامد زمانی به همراه علی اکبر قلیچ آن‌را اجرا کرده‌اند.

ترانه مرگ=آمریکا با صدای حامد زمانی +دانلود

ترانه «مرگ=آمریکا» با صدای حامد زمانی و علی اکبر قلیچ شب گذشته در مراسم دومین جایزه بزرگ مرگ بر آمریکا رونمایی شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.