مراقب باشید جریانهاى مؤمن را با شعار اعتدال کنار نزنند

اقتصاد مقاومتى را جدّى بگیرید. خب، رئیس جمهور محترم گفتند، مسئولین دیگر هم کم‌وبیش اظهار کرده‌اند، گفته‌اند، منتها باید عمل کرد: وَ لا مِمَّن عَلى‌ غَیرِ عَمَلٍ یَتَّکِل؛ این‌جور نباشد که به زبان بگوییم، در عمل کُند حرکت بکنیم. در اقتصاد مقاومتى تکیه بر تولید داخلى است، بر استحکام بنیه‌ى درونىِ اقتصاد است. رونق اقتصادى هم این است؛ رونق اقتصادى با تولید حاصل میشود، با فعّال کردن ظرفیّتهاى درونى کشور حاصل میشود، نه با چیز دیگر.

درخواست عجيب وزارت‌خارجه از مسئولان دولت

دستوراتی را به نفع دیپلمات‌های ایرانی حاضر در کشورهای مختلف که ماموریت آن‌ها به پایان رسیده صادر کنند…

حجت‌الاسلام سعیدی: مسئولان از مردم عذرخواهی کنند

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: مسئولان بلند پایه کشور باید این شجاعت را داشته باشند و به جای پیدا کردن مقصر و دامن زدن به حاشیه ها از مردم عذرخواهی کنند.

والله اگر ملاحظات امنیتی نبود با همان پیکان تردد می‌کردم

مسئول نظام جمهوری اسلامی حق ندارد به اعیان و اشراف و پولدار‌ها نگاه کند و زندگی خود را با آن‌ها بسنجد؛ حق ندارد خود را با نظایر و اشباه خود در حکومت‌های طاغوتی بسنجد. آری؛ در دستگاه‌های طاغوتی، یک وزیر، یک مدیرکل و یک رئیس، از زندگی‌های آن‌چنانی برخوردارند؛ ما هم امروز بیاییم و خود را با آن‌ها بسنجیم و بگوییم ما هم وزیر و مدیریم!؟

هاشمی به زور هلیکوپترها را مجبور به پرواز کرد

یکسره به محل بیمارستان صحرایی علی‌ابن ابیطالب(ع) که هلی‌کوپترها مستقر بودند آمدیم. نزدیک غروب بود. اجازه پرواز در این ساعت ندارند. به قول خودشان «سات ست»‌است…

به هر نماز شب خوانی نمی‌توان مسئولیت داد

اگر کسی آدم خوبی بود، باید در همان زمینه که مهارت دارد به او سمت و مسئولیت داد، بنابراین به هر انسان خوب و نماز شب خوانی نمی توان مسئولیت واگذار کرد.

برخی از مسئولان معذرت‌خواهی را فرهنگ غربی می‌دانند

محسن اسماعیلی گفت: امروز برخی مسئولان ما اشتباه می‌کنند و وقتی به آنها می‌گویند عذرخواهی کن، می‌گوید عذرخواهی متعلق به فرهنگ غربی است. این چه برداشت اشتباهی است؟

پیامی که موج عدالت‌خواهی را در کشور به راه انداخت

بايد هر پديده‏ى ضد عدالت در واقعيات كشور مورد سؤال قرار گيرد. مسابقه‏‌ى رفاه ميان مسئولان، بى‏اعتنائى به گسترش شكاف طبقاتى در ذهن و عمل برنامه‏‌ريزان، ثروت‏هاى سر برآورده در دستانى كه تا چندى پيش تهى بودند، هزينه كردن اموال عمومى در اقدام‌هاى بدون اولويت و …