وعده های پوشالی_دستان خالی

وعده های مسئولان راه بجایی نبرد ، کارگران مظلوم سد چم شیر ۱۲ ماه است که حقوق دریافت نکرده اند…

کی شماها رو ترور میکنه؟

استاد حسن رحیم پور ازغدی:
فیلم مسئولی را دیدم که دنبال خودش ۳۰ تا ماشین اسکورت راه انداخته؛ آخه کی با تو کار داره؟ اصلا خودت اندازه یه دونه از اون ماشین ها ارزش داری؟دیگه کی شماها رو ترور میکنه؟ کسی با شما کاری نداره اینقدر رو خودتون حساب نکنید!

حماسه عظیم مردمی در چهل سالگی انقلاب

🔹شعارهای مردمی: نه به آقازادگی نه به اختلاس مسئولین ذوق نکنند ، به عشق رهبر آمدیدم

کلیپ/ رهبر انقلاب: حق ندارن آقایون اون وقتی که امکانات شخصی دارن از امکانات دولتی استفاده کنند.

نهیب محکم رهبر انقلاب به مسئولان کشور:
حق ندارن آقایون اون وقتی که امکانات شخصی دارن از امکانات دولتی استفاده کنند، ماشین دارید سوار بشید بیایید محل کارتون، ماشین دولتی یعنی چه؟

هشدار ناجا به مسئولان فیس‌بوکی

فرمانده نیروی انتظامی در واکنش به استفاده برخی از مسئولان دولتی از شبکه‌های اجتماعی و فیسبوک گفت: برخی‌ها آرام آرام به دنبال عبور از خط قرمزها هستند.

دردسرهای شغل دوم یک مسئول دولتی

یکی از مسئولان اجرایی که حکم انتصاب خود را دریافت کرده و مشغول به کار در دولت یازدهم شده است، فعالیت دیگری را در زمان فراغت خود دنبال می کند .

کاریکاتور: تلفن گویای خاطره‌گویی مسئولین

اخیرا در رسانه ها، خاطراتی از تاریخ انقلاب توسط برخی مسئولین عنوان می شود که هیچ سندی بر اثبات آن وجود ندارد. حتی شواهد و مستندات دیگر به شدت آن را تکذیب می کند.

خواب مسئولان، کابوس مرگ فاطمه شد

مادر فاطمه که بر بالین فرزندش نقش پرستار را ایفا می‌کرد و با دادن تنفس مصنوعی هر لحظه منتظر فریادی و یا جیغ فاطمه بود، بیان کرد: فقط به ما گفتند عقرب نیشش زده و این دستگاه را که می‌بینید وصل کردند و با این سرم و بهم گفتند خودت باید کنارش باشی و با این دستگاه کمکش بکنی.

فرمان هشت ماده‌ای رهبری تعارف نبوده است

وقتی که شاکیان توجه مسوولین مربوطه در سازمان بازرسی را به بند ۷ فرمان هشت ماده ای مقام معظم جلب نمودند، مسوولین مربوطه از وجود چنین فرمانی ابراز بی اطلاعی نمودند. در پایگاه سازمان بازرسی نیز به این موضوع اشاره شده است که طبق نظریه کمیسیون حقوقی، سازمان بازرسی حق نظارت بر ستاد اجرایی را ندارد.

سهم نسل انقلاب نباید بی‌قانونی باشد

در چند دانشگاه به بهانه تغییر ریاست دانشگاه و در نتیجه تغییر سیاست های مسئولان دانشگاه مجوز انجمن هایی که در گذشته مجوز تأسیس خود را اخذ کرده بودند ملغی اعلام شده است که از مهم ترین نمونه های نقض قانون است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.