رهبر انقلاب: با هر عامل ضدوحدت مقابله كنید

مسلمانان با هر عامل ضدوحدت مقابله كنند، این یك تكلیف بزرگ برای ماست.هم شیعه باید این را قبول كند، هم سنی.

رهبرانقلاب،نحوه مواجهه با زمامداران رابه مردم می‌آموزند

ایشان وقتی اینقدر راجع به بصیرت و هوشیاری صحبت کردند برای این است که آن را وسیله شکسته شدن طرح ها و توطئه ها دشمن می‌دانند. حالا اگر ببینند کسانی که ایشان به آنها دل بسته‌اند (که باید با بصیرت عمل بکنند)اشتباه عمل می کنند، طبیعتاً خیلی ناراحت می‌شوند. یعنی همه امیدها دارد بر باد می‌رود و این افراد متوجه نیستند.

برخی صرفه‌جویی را تنها برای مردم می‌دانند

نماینده مردم تهران در خانه ملت گفت: متأسفانه صرفه‌جویی تنها برای مردم مفید است و مسئولان ما از هر گونه امکاناتی برخوردار هستند.

کدامیک برای مسؤولان مهم‌تر است: نامه یا کارنامه؟

سال گذشته که به نام «جهاد اقتصادی» نامگذاری شد، مسؤولان چه کردند؟ سال ۱۳۸۹ که سال «کار مضاعف، همت مضاعف» نامیده شد کارنامه اقتصادی مسؤولان چه بود؟ سال‌های قبل‌تر از آنچه؟ اصلا چرا چندین سال است که نام‌های اقتصادی انتخاب می‌‌شود و آیا تاکنون به اندازه توجه شخص اول مملکت به آن اهمیت داده شده است؟

لااقل درحد بحران گوجه اظهارنظر بفرماييد

رئیس‌جمهور در‌‌ همان جلسه جمله معروف «نزدیک خانه ما گوجه ارزان است» را بر زبان جاری کرد و در هیات دولت درباره ورود به بازار گوجه فرنگی و مبارزه با گرانفروشی، تصمیات گوجه‌ای گرفته شد. آیا بازار هم اکنون به یک شوک مسئولانه احتیاج ندارد؟ آیا وضع فعلی کم‌اهمیت‌تر از زمان بحران (!) گوجه‌فرنگی است؟

لاریجانی: گذاشتن توپخانه سیاسی روی رجال ملی «پهلوانی» نیست

رئیس مجلس شورای اسلامی می‌گوید من با این روش‌ها که برخی‌ها در کشور رایج می‌کنند و توپخانه سیاسی روی افراد می‌گذارند، موافق نیستم و آن را مضر می‌دانم.

رهبری علنی نکردن اختلافات را از چه کسانی خواست؟

بیان مطالب مبهم و کلی درست نیست. اگر ضعفی می‌بینند در قانون، باید به طور شفاف بگویند که مشکلشان چی هست و چه استمدادی از قوای دیگر دارند، وگرنه اینکه فرافکنی شود و فردای آن روز شاهد اعتراض کسبه به دولت باشیم، درست نیست.

این آستین‌ها خالی از دست نیست!

مقابله با این آشفته بازار در مقایسه با توانمندی‌های برجسته و مثال زدنی و بعضا بی‌نظیر جمهوری اسلامی ایران به آسانی امکان پذیر است و تعجب آور است که چرا دست اندرکاران محترم زمام بازار ارز را به دست مافیای شناخته شده سپرده و در قلع و قمع آن امروز و فردا می‌کنند؟!

سیدعباس نبوی: درخواست تبیین از رهبری بهترین درخواست‌هاست

این اتهام که به خصوص به مجموعه‌های جوان و دانشجو و اصول گرا مطرح می ود، که چرا سوال می‌کنید، این به جایگاه رهبری خدشه وارد می کند، این اتهام غلط و باطلی است. درخواست تفسیر و تبیین از رهبری بهترین درخواست هاست.

دشمن می‌خواهد بر تصمیم‌ مردم اثر بگذارد

از نگاه امام علی علیه‌السلام همهٔ افراد جامعه گردن هم حق دارند. مردم، هم گردن رهبری و دیگر مسئولین حق دارند؛ همان‌طور که رهبری و مسئولین گردن مردم حق دارند. بنابراین چه مردم و چه مسئولین باید حول محور حق تجمع کنند و از اختلاف و تفرقه بپرهیزند تا جامعه صحیح اداره شود. البته اختلاف نظر در میان مسئولین و نیز در میان مردم یک امر طبیعی است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.