داعش هم مسابقه حفظ قرآن برگزار می‌کند!

گروه تروریستی داعش در آغاز ماه رمضان در مناطق تحت تسلط خود در سوریه و عراق اعلامیه‌هایی پخش کرده و از مسابقات حفظ قرآن با جوایزی شامل غنایم جنگی خبر داده است.

ثبت‌نام «طرح ملی تلاوت» تمدید شد

اولین آزمون «طرح ملی تلاوت قرآن کریم» آبان‌ماه ۱۳۹۱ برگزار می‌شود و مهلت ثبت‌نام تا ۳۰ مهرماه تمدید شد.

افتتاحيه بيست و هشتمين دوره مسابقات بين‌المللی قرآن كريم

همزمان با مبعث حضرت ختمي‌مرتب، مراسم افتتاحيه بيست و هشتمين دوره مسابقات بين‌المللي قرآن كريم عصر دیروز چهارشنبه با حضور حجت‌الاسلام و المسلمين محمدي گلپايگاني رئيس دفتر مقام معظم رهبري ،محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور، مجتبي ثمره هاشمي دستيار ارشد رئيس جمهور، سيدمحمد حسيني وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي، و حجت‌الاسلام محمدي سرپرست سازمان اوقاف و خيريه و با شركت حافظان و قاريان قرآن از 60 كشور جهان در سالن اجلاس سران كشورهاي اسلامي برگزار شد.

همه چیز در پرتو انس با قرآن

قرآن حیات طیبه را وعده داده است و این حیات طیبه همان زندگی همراه با عزت، امنیت، رفاه، استقلال، علم، پیشرفت، اخلاق، حِلم و گذشت است كه در پرتو انس با قرآن و چنگ زدن به این ریسمان الهی، محقق می شود.

رهبر معظم انقلاب : درپرتو توجه به قرآن کريم ،توان تاثير گذاري ملت ايران در جهان بيشتر شده است

حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي، در ديدار اساتيد، داوران و شرکت کنندگان بيست و هفتمين دوره مسابقات بين المللي قرآن کريم ،قرآن را ريسمان مستحکم الهي دانستند و خاطر نشان کردند: درپرتو توجه به قرآن ،توان تاثير گذاري ملت ايران در جهان بيشتر شده و اين ملت با احساس قدرت درمقابل دشمنان ايستاده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.