نامه حجت‌الاسلام ماندگاری به ضرغامی

پخش مسابقاتی که در آنها جوایز چند میلیونی و غیر معمول به شرکت کنندگان داده میشود مخالف نظر صریح مقام معظم رهبری در دیدار یازدهم آذر ماه 1383 با مدیران رسانه ملی می‌باشد که در آن جلسه که حضرتعالی نیز حضور داشتید معظم له از برگزاری این مسابقات و اختصاص جوایز کلان با هر دلیل و توجیهی نظیر ترویج علم اظهار نارضایتی کرده اند .

دومین موج وبلاگی صبـر ریحانه‌ها

دومین دوره موج صبر ریحانه‌هاست. و دعوت می‌کنیم از تمام کسانی که قلمی در دست دارند و می نویسند …

فراخوان مسـابقه کاریکـاتور خبـری روزکـارتون

پایگاه بین‌المللی کارتون و کاریکاتور مقاومت، مسابقه کاریکاتور برگزار خواهد کرد.

فصل دل‌تکانی به پایان رسید

مسابقات فصل دل تکانی به مناسبت تعطیلات نوروز به صورت اینترنتی و پیاملکی برگزار شد و بیش از 73 هزار نفر بازدیدکننده سایت فصل دل تکانی بوده اند. از این میان نزدیک به 20 هزار نفر در مسابقات پیامکی و بیش از 800 نفر در بخش های داستان نویسی، دلنوشته و عکاسی شرکت کرده اند.

«قاب‌های بهشتی» به پایان می‌رسد

در این مراسم که در آستانه سالروز آزادسازی خرمشهر و ولادت امام علی(ع) برگزار می شود، از خانواده شهید داریوش گودرزی کیا به عنوان نخستین شهید عکاس دفاع مقدس تجلیل خواهد شد. در این مراسم از صاحبان 16 اثر برگزیده در دو بخش حرفه ای و شهروندی نیز تقدیر می شود.

گاف بی‌بی‌سی بعد از طرح یک مسابقه

در پی اعلام مسابقه‌ای از سوی سردار نقدی در خصوص یافتن یک تصویر از صحنه درگیری و کشتار دانش‌آموزان آمریکایی، بی‌بی‌سی با دستپاچگی تمام باز هم کم آورد.

ايران و آمريكا ۲۶ اردیبهشت در ميدان تايمز

فدراسیون کشتی امریکا از آزادکاران ملی پوش کشورمان دعوت کرد تا برای برگزاری یک دیدار نمادین در نیویورک به این کشور سفر کنند.

ماجراجوها برای مسابقه «فرمانده» ثبت‌نام کنند

در این مسابقه مستند، ۱۲ نفر از جوانان شرکت دارند که به دو گروه ۶ نفره تقسسیم شده‌اند و مراحل مختلف به شکلی تنظیم شده که پیش بینی گروه برنهد غیرممکن است.

فراخوان خبر و عکس اجلاس عدم تعهد

معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی جنبش عدم تعهد اولین جشنواره عکس و خبر را با موضوع شانزدهمین اجلاس جنبش عدم تعهد برگزار می نماید.

وقتی خوک سرمایه‌داری در لانه‌اش له شد!

مسابقه بین الملی کاریکاتور وال استریت یک سونامی در فضای کاریکاتور دنیا بود که حجم عظیمی از آثار با موضوع وال‌استریت و سرمایه‌داری غرب در آن دیده می شود. این مسابقه با همکاری خبرگزاری فارس برگزار شد و هنرمندان نام آشنا و متعهدی مانند مازیار بیژنی و علیرضا ذاکری و… میانداران اصلی این جشنواره بودند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.