مسابقه کتابخوانی «من زنده‌ام»و«لشکر خوبان»

مؤسسه فرهنگی شیهد شیرازی با همکاری مؤسسه فرهنگی امین اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی با محوریت دو اثر شاخص دفاع مقدس «من زنده‌ام» و «لشکر خوبان» کرده است.

مشروح میزگرد بررسی طرح موفق کتابخوانی «رقابت»

میزگرد بررسی طرح موفق کتابخوانی «رقابت» با حضور دو تن از برگزار کنندگان این طرح در دفتر تریبون مستضعفین بر گزار شد.

رسالت خود می دانستیم کتاب را همه جا ببریم

ما عادت کرده بودیم کتاب را همه جا ببریم و این کار را رسالت خودمان می دانستیم. اردوی جنوب برگزار می شد ما کتاب را در اردوی جنوب می بردیم و متناسب با آن زندگی نامه شهدا و سرداران شهید را برای وقت خالی آن ها در نظر می گرفتیم. در اعتکاف هم کتاب می بردیم. به وقت خالی مردم فکر می‌کردیم.

معجزه کتاب «دا» و «نورالدین پسر ایران» در یک ندامتگاه

برخی از زندانیان که بی‌سواد هستند از با سواد‌ها خواسته‌اند، این کتاب‌ها را برایشان بخوانند و بسیاری از آنان با شنیدن روایات این کتاب‌ها گریه کرده‌اند. اصلا برخی تعجب می‌کنند که چگونه ممکن است یک زندانی یک کتاب ۸۰۰ صفحه‌ای را برای مطالعه دست بگیرد.

دهمین دوره مسابقه کتابخوانی «من کتاب می خوانم»

مدیر کل امور فرهنگی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با اعلام خبر برگزاری مسابقه کتابخوانی «من کتاب می‌خوانم ۱۰» در مهرماه سالجاری گفت: این دوره از مسابقات با معرفی کتاب‌هایی بسیار خواندنی و جذاب برگزار می‌شود و انتظار می‌رود تا تعداد بیشتری از علاقه مندان در این دوره از مسابقات شرکت کنند.

كتاب «دقايقي با قرآن» حجت الاسلام قرائتي به مسابقه گذاشته مي شود

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با مشارکت سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از کتاب «دقایقی با قرآن» تالیف حجت الاسلام قرائتی مسابقه کتابخوانی برگزار می‌کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.