این انقلاب برج‌سازها نیست!

تصاویری ناب و دیده نشده از وقایع انقلاب اسلامی مردم ایران

ابراهیم، محمد، روح‌الله

سه بت شکن آمده است به دنیا؛ ابراهیم، محمد، روح‌الله
او طرفدار ما مستضعفان است
روایت وحید_جلیلی از شعارهای پاییز ۵۷

سرلوحه بیانات رهبری خطاب به تولیت آستان قدس رضوی خدمت به مستضعفان است/ لزوم همراهی مسئولان و سران قوا با تولیت جدید

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه سرلوحه بیانات رهبری خطاب به تولیت جدید آستان قدس رضوی ضرورت خدمت به مستضعفان و مستمندان است، گفت: همه مسئولان در سطوح مختلف کشور باید تولیت جدید را یاری کنند.

فرم اینترنتی همکاری و حمایت از جنبش وال استریت

دانشجویان حامی مستضعفان جهان که قبل از این حمایت خود را از قیام محرومان انگلیسی اعلام کرده بودند، مدتی است که به صورت منسجم‌تر در زمینه جنبش جهانی وال‌استریت فعالیت می‌کنند. این جمع دانشجویی با تهیه فرمی از سایر دانشجویان و علاقه‌مندان دعوت به همکاری نموده است.

استضعاف و رابطه قدرت

پديدار استضعاف يك پديدار اجتماعي است كه اگر بخواهيم با ادبيات امروز از آن سخن گوئيم، بيشتر در قالب روابط قدرت مي‌تواند صورتبندي شود. وقتي در كلام خداوند پديده استضعاف به ما معرفي مي‌شود و مولفه هاي مختلف آن به ما شناسانده مي‌شود، گويي از مناسبات قدرت يك صورتبندي مفهومي ارائه مي‌شود آيات و روايات نيز به حسب ظاهر همين مدعا را تقويت مي‌كنند.

امروز قلکی می‌شکند تا آرزویی بند بخورد

آری همزمان با روز جشن نیکوکاری دستگیری از محرومین پیشه هر زن و مرد و پیر و جوان ایرانی شده و همه برای رونق این کسب و پیشه در تب و تاب و تکاپو افتاده‌اند؛ یکی قلک آرزو‌هایش را می‌شکند تا آرزوی دیگری برآورده شود، دیگری کودکش را آورده تا درس عشق به او بیاموزد، آن طرف‌تر کارخانه داری در حال امضای چکی با رقم درشت است، همین نزدیکی پیرمردی با لبخندی بر لب پس اندازش را تقدیم می‌کند.