زهر عقرب در جان کرمان

نامه ٢٨ تشکل دانشجویی استان کرمان به مجمع نمایندگان این استان پیرامون وقایع عقرب گزیدگی منجر به مرگ کودکان در جنوب کرمان

لیست بدون مسیحی و سنی را رد کرد!

وقتی امام موسی صدر به شهر صور رفت و در لیست جمعیت بر و احسان علامه شرف الدین، نامی از فقرای سنی و مسیحی ندید لیست را رد کرد و گفت مگر در این شهر سنی و مسیحی زندگی نمی کنند؟! پس چرا فقط به لیست کودکان شیعه بسنده شده است؟! من این لیست را قبول ندارم!

فیلم: اینجا حلبی‌آباد است؛ پایان پایتخت

عمر خانه‌هایشان به بادی بند است و بویی که هر روز استشمام می‌کنند، بوی تعفن زباله است. بچه‌هایشان دوست دارند مدرسه بروند اما سرنوشت‌شان چیزی دیگری است…

«اهل نبرد» اثر جدید حامد زمانی +دانلود

«اهل نبرد» جدیدترین اثر حامد زمانی با موضوع اردوهای جهادی است که در مراسم شب خاطره جهادی با حضور روستاییان و رزمندگان جبهه جهادی منتظران خورشید رونمایی شد.

دشمنان باید از روز قدس بترسند

آیت الله جنتی با بیان اینکه روز قدس از نگاه امام روز مقابله مستضعفین و مستکبرین و روزی است که باید سرنوشت کشورهای مستضعف مشخص شود، گفت: دشمنان باید از اجتماع روز قدس بترسند.

لیست شهدای ۷۲ تن به روایت یک شهید

شهید رسول حیدری به واسطه ماموریتی که داشت بعد از انفجار ۷ تیر سال ۶۰ خود را به دفتر حزب جمهوری رساند. دل نوشته ها و اسامی شهدا به روایت شهید رسول حیدری در ادامه آمده است.

مرگ براثر عقرب‌زدگی در قرن۲۱ تاسف‌بار است

مسئله احداث بیمارستان قلعه گنج از دیرباز کاملا احساس می شد و در دولت نهم استارت احداث آن زده شد ولی حدود ۸ سال ساخت آن طول کشیده و بسار کسانی هستند که به دلیل تکمیل نبودن این مرکز درمانی فوت کرده یا زنانی که جنینشان سقط شده است.

اگر امام بود جرائت ساخت چنین برج و بارویی داشتید؟

روزگذشته جمعی از مدیران رسانه‌ها با حضور در حرم امام خمینی از پروژه ساخت و ساز حرم بازدید کردند و برای اولین بار عکس‌هایی از صحن‌های جدید حرم در فضای مجازی منتشر شد. تصاویری که گویای فاصله میان آرمان‌های خمینی کبیر و سازه‌های عظیمی و زیبایی است به اسم او ساخته شده است.

تعطیلی «مسکن روستایی» دوساله شد

هرچند که در چند سال گذشته سالانه به طور متوسط بیش از ۲۰۰ هزار واحد تسهیلات برای مسکن پرداخته شده است، در دو سال گذشته نوسازی مسکن روستایی رو به تعطیلی گذاشته است. در سال ۹۲ هیچ گونه تسهیلاتی به مسکن روستایی اختصاص نیافته است و در سال ۹۳، تنها ۵ هزار فقره تسهیلات در زمینه روستایی پرداخته شده است. این مسأله منجر به تعطیلی مسکن روستایی در دو سال اخیر شده است.

وزارت مسکن در قبال مسکن‌مهر منفعل است

وزارت مسکن حدود یکسال و نیم پیش بدون ذکر دلایل علمی متقن وکافی، طرح مسکن مهر را ملغی اعلام کرده و تا کنون هیچ طرح جایگزینی که از لحاظ علمی متقن و مورد تایید کارشناسان باشد و نیاز مسکن کشور را تامین کند در دستور کار قرار نداده و رسما به وزارتی منفعل تبدیل شده است.

اخرین اخبار
پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.