پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

خبرخوش برای زنان مستمری بگير

اساس این بخشنامه مبنی بر بهره‌مندی فرزندان زنان بیمه شده، مستمری بگیر بازنشسته و از کار افتاده مشروط به برخی ضوابط اداری و ثبت نام شده بود…

شرایط استفاده از مستمری ازکارافتادگی

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین ‌اجتماعی به تشریح شرایط استفاده از مستمری ازکارافتادگی پرداخت و گفت: سازمان تأمین ‌اجتماعی تمامی بیمه‌شدگان تحت‌ پوشش را به استثنای بیمه‌شدگان اختیاری، بدون توجه به میزان سابقه پرداخت حق ‌بیمه در مقابل حوادث ناشی از کار مورد حمایت قرار می‌دهد.

امکان همسان‌سازی حقوق مستمری‌بگیران نیست

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه طبق ماده 96 قانون تامین اجتماعی باید منابع همسان‌سازی حقوق مستمری‌بگیران تحت پوشش این سازمان توسط دولت تامین شود، اظهار کرد: در سال جاری امکان همسان‌سازی حقوق مستمری‌بگیران تحت پوشش این سازمان وجود ندارد.

شرایط برخورداری از طرح مددجویی کمیته امداد

به موجب این طرح خانواده هایی تحت حمایت قرار می گیرند که به دلیل مواردی از قبیل فوت سرپرست، طلاق، مفقودی یا متارکه سرپرست، از کار افتادگی سرپرست، بیماری سرپرست، اشتغال به خدمت نظا م وظیفه سرپرست یا نان آور خانوار، زندانی شدن سرپرست یا…

مستمری مددجویان افزایش می‌یابد

بنده تضمین می‌دهم که مستمری مددجویان حداقل ۲۰ درصد افزایش پیدا کند ضمن اینکه تمامی تعهدات سازمان بهزیستی کشور در خصوص احداث ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در طرح نهضت تأمین مسکن معلولان به انجام رسیده است و جشن صاحب‌خانه شدن این تعداد در نیمه دوم سال برگزار می‌شود.

بحران منابع مالی در تامین اجتماعی

کارشناس ارشد تامین اجتماعی از وجود مشکل در حوزه مستمری و درمان سازمان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: در حال حاضر تعادلی در منابع و مصارف سازمان وجود ندارد و همین موضوع در صورت عدم برنامه ریزی و مدیریت درست تامین اجتماعی را با مشکل جدی روبرو خواهد کرد.

کف حقوق مستمری بگیران 700 هزار تومان شد

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امسال کف حقوق همه مستمری بگیرانی که تمام وقت بوده‌اند 700 هزار تومان خواهد بود. اسدالله عباسی ، در پاسخ به این پرسش که اعمال افزایش 25 درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از چه زمانی صورت می‌گیرد؟ به خبرنگار تعاون و اشتغال ایسنا، گفت: این افزایش از […]

حقوق بازنشستگان باید به ۷۰۰ هزار تومان برسد

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اجرای برنامه‌ها و تحقق اهداف این سازمان را وابسته به موفقیت شستا ارزیابی و اظهار امیدواری کرد با پشتیبانی شستا هرچه زودتر حداقل حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران به 700 هزار تومان افزایش یابد تا کسانی که حداقل‌های قانونی پرداخت بیمه و سنوات را در سازمان تأمین اجتماعی داشته اند حقوق و مزایای آنها کمتر از 700 هزار تومان نباشد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.