صدای نماز شب و گریه‌ داعشی‌ها را می‌شنیدم

قبل از دولت اصلاحات هم جوانان حزب‌اللهی فکر می‌کردند حالا که انقلاب شده، همه چیز با انقلاب است و آن‌ها نباید کاری انجام دهند. برای همین خیلی از آن‌ها با فضای مطالعه و کتاب و روزنامه خواندن بیگانه بودند. اما با روی کار آمدن اصلاحات فهمیدند که اگر کاری انجام ندهند انقلاب به خطر خواهد افتاد. برای همین بچه‌های دغدغه‌مند شروع به مطالعه کردند و مدارج علمی را در زمینه‌های مختلف طی کردند.

مجروحیت مستندساز ایرانی در آزادسازی تکریت +عکس

وی پس از مجروحیت به بیمارستانی در سامرا و پس از آن برای درمان به ایران منتقل شد و در بیمارستان بقیة‌الله(عج) بستری شد. حدود 15 ترکش به بدن او برخورد کرده است و هنوز تصمیم‌گیری برای خارج کردن آنها از بدنش انجام نشده است. این ترکش‌ها به ناحیه کمر و گوش او اصابت کرده است.

من و راننده سلفی ام!

در جلسه آخر از او پرسیدم نظر شما نسبت به ایران چیست؟ گفت «نسبت به ایران یکسری شبهه دارم که باید برای من حل شود.» بعد رو به ما کرد و گفت «ولی می دانم شماها آدم های خوبی هستید!»

هنر ارزشی و ارزش هنری کدام است؟

دکتر رضا پورحسین-«هنر» و «ارزش» دو واژه‌ی مشترک این سؤال است. ترکیب متفاوت این دو واژه، همانند دیگر واژه‌ها، ممکن است معانی متفاوتی را نسبت به یکدیگر افاده کنند، اما ترکیب متفاوت در این دو واژه، به ‌لحاظی که بیان خواهد شد، یک «معنا» را به ذهن متبادر می‌سازد.

خوش برگشتی فرمانده، خوش آمدی وطن‌دار

پیکر فرمانده بازگشت. فرمانده سرزمین نداشت، اما آرمان داشت و حالا این فاطمیه را کنار «مادر» است.بدن بدون سرش آرام می‌گیرد.

پخش مستند «کوثر» امشب از شبکه افق

مستند «کوثر» به کارگردانی مهدی خوش‌نژاد امشب از ساعت 19.30 به روی آنتن شبکه افق سیما می‌رود.

تفکر دفاع مقدس جنگ نرم را خنثی می‌کند

یک مستندساز دفاع مقدس گفت:نباید مقوله فرهنگ مورد غفلت و بی‌توجهی قرار گیرد چرا که اگر امروز به هوش نباشیم و دچار غفلت شویم، فردا باید شاهد زیان‌ها و لطمات عمیق فرهنگی و اجتماعی در جامعه باشیم.

فراخوان یک‌مستندساز برای جمع‌آوری دارو برای رزمندگان عراقی

کریمی درخواست کرده تا داروهای مسکن، سرماخوردگی، آنتی بیوتیک، باند و گاز استریل، بتادین و هرچیزی که به درد کمک های اولیه می خورد و در منزل مازاد هستند را جمع کرده، تا به دست رزمندگان عراقی که دست یاری به سوی ما گشوده اند برسانیم.

روایتی از حضور زنان در سازمان منافقین

خبرگزاری تسنیم: مهدی خالقی از آغاز تدوین مستند «حرم سرای اشرف» خبر داد.

مروری بر مستندهای جان پیلگر +تیزر فیلم اتوپیا

«جان پیلگر» (John Pilger)، روزنامه‌نگار و مستندساز استرالیایی‌الاصل ساکن در لندن که تا کنون دو بار موفق به اخذ جایزه روزنامه‌نگار سال در انگلستان شده است‌. به بهانه اکران مستند اتوپیای او در چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار به مرور کارنامه مستند سازی او می‌پردازیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.