سابقه دیرینه استفاده از آبیاری قطره‌ای در ایران

مطالعه مردم شناختی و مستند سازی در روستای کوچری از توابع استان اصفهان بیانگر سابقه دیرینه استفاده از آبیاری قطره‌ای در ایران است.

سفیر تا پایان سال به «مصاف دو» می‌رود

مستندساز کشورمان گفت: کار فیلمبرداری «مصاف دو» به پایان رسیده و تلاشمان این است که این مستند تا پایان سال 92 اکران شود.

ساخت مستند «عمو روحانی» در مشهد

کارگردان مستند «عمو روحانی» گفت: مستندی ویژه با پرداختن به آسیب‌‌ها و حمله نرم دشمنان در مشهد در حال ساخت است.

جزوه: تکنیکهای تصویربرداری و عکاسی

در راستای رسالت آموزش منابع علمی حاصل شده از پژوهش های موسسه سفیرفیلم، زین پس مطالب گردآوری‌شده و تولیدشده آموزشی معاونت آموزش این موسسه برای استفاده مخاطبان در شاخه‌های مختلف مستندسازی و سینما در سایت این مرکز منتشر می‌گردد.

روایت ایرانی از زن‌های بسیجی سوریه

جعفری، مستندساز ایرانی ۲۲ روز در سوریه بوده است و یک مستند ۴۵دقیقه‌ای به‌نام «شیدایی» تولید کرده است. «شیدایی» روایتی از زنان سوری است که شبیه به نیروهای بسیج در ایران، از وطنشان دفاع کردند.

مستند سازی اسلام فرانسه در «استرارزبورگ»

مسلمانان فرانسه مستند زندگی خود را در مسجد جامع «استرارزبورگ» به تصویر می کشند.

مستندی از تلاش ۲۰ ساله رهبری برای حفظ جمهوریت نظام

مستند «انقلاب ایران، اسلامیت، جمهوریت» با کارگردانی محسن اسلام‌زاده در مورد انتخابات ایران و موضوع جمهوریت در جهان ساخته می‌شود.

دیدن جنایت‌های آمریکا با «پای پیاده روی آب»

«پای پیاده روی آب» داستان جنایتی است که نیروهای آمریکایی در خلیج فارس انجام دادند. آنها پس غافلگیری و اسارت «نادر مهدوی» و «بیژن گرد»، آنها را روی ناوهای خود اعدام کردند.

«پخش»،حلقه مفقوده مستند سیاسی

سید محسن اسلامزاده که در خصوص بحران‌های لبیی،الجزایر،افغانستان و سوریه فیلم ساخته گفت: متأسفانه پخش حلقه گم شده مستند‌سازی بحران و سیاسی است و امثال من تبدیل به فیلمسازانی شده‌ایم که برای آرشیو شدن فیلم می‌سازیم.

۱۲سال پوتین‌هایم را در مبارزه با آمریکا درنیاوردم

با وجودی که به خیلی از آدم‌هایی با این تیپ فکری که گفتی خبر داده بودم اما هیچ کدام از بچه‌های خودمان، آنهایی که انتظار داشتم پای یک فیلم ضدآمریکایی ببینمشان نیامده بودند که کار را ببینند. سالن نمایش فیلم پر شده بود از دخترها و پسرهایی که وضع ظاهری‌شان به این حرف‌ها نمی‌خورد، همان‌هایی که در کوچه وخیابان بچه‌قرتی صدایشان می‌کنیم. اتفاقا هم عجب تاثیری رویشان گذاشت .

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.