مصاف 2 ساخته می شود

معاون تولید موسسه سفیرفیلم بیان داشت: ««سیاه‌روی» به تحریم‌های نفتی و وابستگی اقتصاد ایران به نفت می‌پردازد و با توجه چالش اقتصادی که کشور با آن روبرو است، یکی از اولویت‌های اصلی سفیر این است که تا پایان سال ۹۲ تولید و عرضه آن انجام گیرد.»

مصاف با بیگانگی از تاریخ معاصر

مستند مصاف که به خوبی تناقضاتی را که در رفتارها و گفتارهای برخی سیاسیون دیده می‌شود بازگویی می‌کند به همین منوال می‌توانست از چرخش‌ها و تغییرات نظری به اصطلاح خط امامی‌ها و چپ‌های دوره انقلاب که زمانی تنها خود را انقلابی دو آتشه می‌دانستند و از دیوار سفارت بالا می‌رفتند تا زمانی که انقلاب را پدیده‌ای خشن می‌دانند که باید اصلاحات را جایگزین آن کرد پرده بردارد.

مصافی با «مستند مصاف»

این اثر نیز مانند آثار پیشین مرکز سفیر حرکتی جسورانه و رو به جلو در جهت تبیین بخشی از تاریخ انقلاب و رفع برخی ابهام‌ها در این مسیر محسوب می‌شود. یقین آنکه، یک اثر ایده‌آل و بلااشکال، بیش از هر چیز نیازمند تجربه است و مرکز مستند سفیر شاید تا چند سال دیگر هم هنوز در مرحله کسب تجربه و آزمون خطا باشند.

«مصاف» یک دهه از تاریخ انقلاب اسلامی

روایت و تحلیل بیش از یک دهه از تاریخ انقلاب اسلامی ایران با فراز و نشیب های متعدد، کاری است بسیار دشوار و زمانبر که تحقیقات وسیعی را می طلبد و پروسه ی پیش تولید طولانی دارد که علی عبدالوهاب توانسته است با انتخاب مهم ترین و چالش برانگیز ترین مسائل موجود در این یک دهه، تحلیل و روایت سالم و سازنده ای را به مخاطب خود ارائه کند که در نوع خود کم نظیر است.

اکران خصوصی «مصاف» ویژه وبلاگ‌نویسان

مستند «مصاف» که نخستین تاریخ‌نگاری تصویری تاریخ انقلاب، پس از رحلت امام خمینی(رض) است به صورت اختصاصی برای وبلاگ‌نویسان اکران می‌شود.

تا از ۱۸تیر صحبت می‌کنیم،افراد ریزش میکنند

وی با اشاره به برخی حوادث چون دادگاه نظری و کرباسچی درباره حوادث بین ۶۸ تا ۷۸، افزود: ما نمی‌خواستیم وارد جزئیات این حوادث بشویم چراکه این حوادث نیازمند مستند جداگانه بود.