موج تخریب جریان فیلم‌سازی انقلابی برای چیست؟

مدتی است موج تخریب علیه جریان فیلم‌سازی انقلابی نیز توسط برخی رسانه‌های مدعی روشنفکری و آزاداندیشی به راه افتاده است. این جریان تخریب تاکنون فیلم‌هایی نظیر «معراجی‌ها»، «چ» و… را در برگفته بود و اکنون با سوارشدن بر موج اکران فیلم‌هایی نظیر مستند «من روحانی هستم» و فیلم داستانی «لکه» قصد ادامه روند تخریب را دارد.

فیلم: تیتراژ مستند نبرد خاموش با صدای سینا دستخوش +متن

هیشکی تو مسیر عاشق شدنش / حرفی از نمی‌شه‌ها نمی‌زنه / شاخه‌ای به آسمون می‌رسه که / زیر حرف ریشه‌ها نمی‌زنه / تو که مثل من شکستن دلتو / موندی پای عشقت و جا نزدی / سرفرازی و هنوزم که هنوز / این امان‌نامه رو امضا نزدی

اکران مستند «نبرد خاموش» در دانشگاه تهران

اکران این مستند با حضور نادر طالب زاده کارشناس رسانه و دبیر جشنواره افق نو برگزار می شود.

حضور خلاق، هوشیار و متفکرانه مخاطب در «نبرد خاموش»

روایت فیلم شاید در ابتدا تلخ به نظر برسد، شاید کمی سیاه باشد، ولی شیواست. در واقع تلخی و سیاهی نه از فیلم‌نامه که از خود واقعیت است. جان‌مایه مستند با پایان تلخِ خانوادهِ اسماعیلی شروع می‌شود که فرزندشان، منوچهر، بدلیل نداشتن دارو در منزل جان خود را از دست می‌دهد و پس از آن به ابتدای ماجرا باز می‌گردد؛ از سرگیری دلایل این اتفاقات.

«نبرد خاموش»؛ مستندی با طعم شکلات تلخ!

ابتدا تلخی تحریم را روایت می‏کند و بعد شیرینی برکات حاصل از آن را به تصویر می‏کشد و در انتها نقش بی‏تدبیری مسئولین در بیشتر و دامنه‏دارتر شدن آن تلخی‏ها را روایت می‏کند تا همگی بدانیم که اگر زودتر دشمنی دشمن را باور کرده بودیم، امروز وضع به گونه‏ای دیگر رقم می‏خورد.

حسن عباسی

کاندیداها مکتب اقتصادی خود را اعلام کنند

حسن عباسی در ادامه سخنان خود با اشاره به بدهی مالی 17 هزار میلیارد دلاری آمریکا، با طرح این سوال که وضع اقتصادی ایران بهتر است یا آمریکا، گفت: برخی می‌گویند باید با آمریکا مذاکره کرد و روابط برقرار کرد تا مشکلات اقتصادی حل شود اما آیا اسپانیا، یونان و ایتالیا که با آمریکا رابطه دارند توانسته‌اند از این رابطه سودی ببرند و مشکلاتشان مرتفع شود.

«نبرد خاموش» رونمایی می‌شود+تیزر

مرحله تدوین مستند «نبرد خاموش»، تازه‌ترین اثر سفیرفیلم به پایان رسیده و این مستند به زودی رونمایی خواهد شد.

تحریم‌های اقتصادی در «نبرد خاموش»

«نبرد خاموش» در ارتباط با تحریم‌های اقتصادی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی «مصطفی رضوانی» ساخته می‌شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.