اینجا تهران است یا لاس‌وگاس؟!

در سال‌های اخیر، استفاده از باغ برای عکاسی از عروس و داماد به یکی از رایج‌ترین اقدامات در حین برگزاری مراسم ازدواج تبدیل شده و اکثر جوانان به دلیل فشار تبلیغاتی، تن به این اقدام می‌دهند؛ اقدامی که در نگاه اول، بی‌ضرر و بی‌خطر به نظر می‌آید و به دلیل خروجی خوبی که دارد و عکس‌های زیبایی که به دست زوج‌های جوان می‌رسد، بسیار طرفدار پیدا کرده و به ندرت کسی منتقد و منکر آن محسوب می‌شود.

لکّه سیاه ناهنجاری یا؛ انقلاب جنسی

همه چیز آغشته به شهوت و مسائل جنسی شده است. تمدّن جدید و کشورهای غربی، به خصوص ایالات متّحده، الگوی بسیاری از ملّت‌ها حتّی در کنار گذاشتن اخلاق و رو آوردن به مسائل جنسی شده‌اند و جدا شدن از اخلاق تا آنجا پیش رفته است که دیگر خوب از بد و رفتار نامناسب بازشناخته نمی‌شود.

نمايش‌های مستهجن تا كی ادامه دارد؟

این حق آحاد جامعه است که از دولت توقع داشته باشند با بهره‌مندی از نظرات جمعی از افراد خبره و تجربیات مرتبط، خروجی رسانه‌ها و محصولات فرهنگی را به صورت درجه‌بندی شده عرضه کرده و انتشار دهد.

حکایت عمار، آوینی و حسین قدیانی!

کار قدیانی مانند کسی است که در هنگام نبرد شروع می‌کند به رجز خواندن برای دشمن و روحیه دادن به نیروی خودی، اما به مرور از اصل نبرد غافل می‌شود و تا آخر کار همین‌طور مشغول رجزخوانی می‌ماند. حال ممکن است رجزهایی که می‌خواند خوب هم باشد، اما هدف چیز دیگری بوده است.

میزان سرچ کلمات مستهجن در ایران + نمودار

با مراجعه به بخش روندهای گوگل، متوجه می شویم در جستجوهایی که به زبان انگلیسی از رایج‌ترین واژه های مستهجن در جهان صورت می گیرد، نه تنها ایران در رتبه های اول تا سوم قرار ندارد، حتی جزء ده کشور اول جهان هم نیست.

آموزش رابطه های عشقی از طریق کودکان در شبکه های فارسی زبان!

رویکرد هدفمند اغلب این شبکه ها نیز به سمت و سوی تزریق و ترویج فرهنگ فاسد غرب به کودکان و خردسالان ایرانی متمایل شده است.

برهنگی نمایندگان زن با تاکید بر حضور موثر زنان در عرصه سیاست!

نمایندگان زن پارلمان جمهوری چک با انداختن عکس‌های عریان خود و انتشار آن در قالب تقویم سال 2011 هدف خود را از این کار را نشان‌دادن افزایش نفوذ زنان در عرصه سیاسی کشور خود اعلام کردند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.