بازداشت 3 تن از معتکفان زن مسجدالاقصی

نظامیان اسرائیلی 3 نفر از معتکفان زن مسجدالاقصی را به محض خروج از این مسجد شریف بازداشت کردند.

آتش‌زدن پرچم‌فرانسه در مسجدالاقصی

صدها فلسطینی در مسجدالاقصی با آتش زدن پرچم فرانسه، به کاریکاتور موهن از پیامبر اکرم (ص) در نشریه «شارلی ابدو» اعتراض کردند.

«تقریب‌مذاهب»تعصب برای تغییر مذهب نیست

شرکت کنندگان در بیست و هشتمین کنفرانس بین‌المللی وحدت تأکید کردند: تقریب مذاهب اسلامی به معنای تعصب مذهبی یا کوشش برای تبلیغ یک مذهب در میان پیروان مذهب دیگر مبنی بر تلاش برای شیعه کردن اهل سنت یا سنی کردن شیعیان نیست.

2014،سال تعرض به مقدسات‌دینی‌فلسطین بود

وزارت اوقاف فلسطین با انتشار گزارشی از حجم تعرض‌ها به مقدسات دینی در سال ۲۰۱۴، این سال را بدترین سال از نظر تعرض به مقدسات دینی اعلام کرد.

تظاهرات گسترده در مسجدالاقصی

صدها فلسطینی پس از نماز جمعه در مسجدالاقصی دست به تظاهرات گسترده زدند و تعرض به مقدسات را محکوم کردند.

کرانه باختری قطعا مسلح خواهد شد

ایجاد یک نهضت علمی، منطقی و فراگیر برای ریشه کن کردن جریان تکفیری، روشنگری نسبت به نقش سیاستهای استکباری در احیای این جریان و اهتمام جدی و مطالبه عمومی در خصوص قضیه فلسطین به عنوان مسئله اصلی دنیای اسلام از مهمترین و اولویت دار ترین وظایف علمای جهان اسلام در شرایط کنونی است.

بسیج الهام بخش جهان اسلام شده است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین امروز بسیج الهام بخش جهان اسلام شده است، گفت: امروز توان بسیج در بدبینانه‌ترین حالت 10 برابر دوران دفاع مقدس است.

تزلزل صهیونیست‌ها و انتفاضه سوم

اگر در انتفاضه دوم شکست توافقنامه کمپ دیوید و ورود شارون به مسجدالاقصی دلیل اصلی شکل‌گیری آن بود، امروز نیز شکست مذاکرات فلسطینی-اسراییلی و تصمیمات متجاوزانه رژیم صهیونیستی در مسجدالاقصی شرایط را برای انتفاضه ای دیگر فراهم ساخته است.

انتفاضه سوم فلسطین در آستانه وقوع است

رئیس بخش نسخ خطی و میراث مسجدالاقصی ضمن اعالم اینکه اقدامات مقاومتی جوانان فلسطینی متوقف نخواهد شد، افزود: با اوضاع فعلی انتفاضه سوم در راه است.

چرا مسلمان‌کشی برای داعش اولویت دارد؟

طبق فتاوا و نظر مفتی‌های تکفیری‌، جنگ در کشورهای اسلامی بر نبرد با صهیونیست‌ها اولویت دارد و گویی حرکت به سمت بیت‌المقدس هنگامی شروع خواهد شد که مسلمانی باقی نماند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.