دلایل انتخاب به عنوان امام جماعت برتر

دبیر شورای راهبردی حوزه‌های علمیه تهران گفت: حوزه‌ها کم و بیش افرادی را که فارغ‌التحصیل شده‌اند و با آنها در ارتباط هستند، ‌تحت پوشش قرار می‌دهند اما عمومیت ندارد. در صورتی که مدارس علمیه باید مسجدداری را به طلبه‌ها آموزش دهند.

داستان: آبی‌های فیروزه‌ای

قدسی خانم مسجدی داشت سینی چای می‌گرداند. رسید به پیرزن «می‌بینی قدسی جون! مردم ملاحظه ندارن که… آخه مسجد جای بچه آوردنه؟! سرم رفت بس که آواز خوند وسط نماز.» و لیوان چای مخصوص خودش را که قدسی خانم خوب شسته بود، از توی سینی برداشت و دوباره نگاه تحقیرآمیزی انداخت به مریم که حالا توی بغل مادرش بود و داشت هق هق گریه می‌کرد.

آیت الله خوشوقت؛ فقیهی در تراز آخرالزمان شیعه

پایداری همه جانبه آیت الله خوشوقت بر «سبک زندگی مسجدی» به عنوان قدیمی ترین و در عین حال کارآمدترین سبک پایداری مذهبی اسلام از ویژگیهای دیگر منش فرهنگی- تبلیغی اوست. در زمانهای که در ذهنیت بسیاری از نخبگان مذهبی کشور، «مسجد داری» به فعالیتی وقت تلف کن و کم بازده مشهور شده است، استقامت بیش از نیم قرن این فقیه عظیم را بر اداره یکی از کوچکترین مساجد شهر تهران و چه بسا ایران، باید به مثابه نهضت موثری از مقاومت فرهنگی بر حیثیت و اهمیت راهبردی و مورد غفلت مسجد درک شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.