نگاهی به زندگی روایت نشده «شهید مفتح»

آیت‌الله محمد مفتح در عمر کوتاه ۵۱ ساله خود، تالیفات و آثار فراوانی را نیز به انجام رساند. وجه علمی و اندیشه‌ای او چنان بود که امام خمینی رحمةالله‌علیه، در پیامی که پس از شهادت او صادر کردند، تاکید کردند: «امید بود که از دانش استاد محترم و از زبان و قلم او بهره‌ها برای اسلام، و پیشرفت نهضت برداشته شود. و امید است از شهادت امثال ایشان بهره‌ها ببریم.»

روايت طلبه شيرازي از حوادث مسجد قبا

حجت‌الاسلام حجت‌الله احمدي گفت: متاسفانه برخي از روحانيوني كه در شيراز عليه عملكرد و سخنان سخيف دستغيب موضع گرفتند به دادگاه احضار شدند و اين درحالي است كه كسي با افراد اصلي طيف دستغيب كاري ندارد.

انجوی‌نژاد، علی‌محمد دستغیب را به مناظره طلبید

حجت الاسلام انجوی نژاد ضمن اظهار تاسف از وقایع تلخ اتفاق افتاده در شیراز علي‌محمد دستغيب را كه پس از انتخابات سال ۸۸ بازيچه‌ي ضد انقلاب داخلي و دشمنان خارجي شده است به مناظره دعوت كرد.

آقای دستغیب! معصیت را خنده می‌آید از استغفارتان

شاید بد نباشد جناب آقای دستغیب را قبل از اینکه به فکر ایران و مردم آن باشد یکبار هم شده به خواندن قانون اساسی این کشور که همین مردم به آن رأی داده‌اند دعوت کنیم تا لااقل ایشان بدانند وظیفه‌ی مجلس خبرگان رهبری چیست و یا مسئولیت اجرای قانون اساسی کشور با چه کسی است؟!

شعر: مامن فتنه و از اهل ضرارید شما

لشکر شام! به ناورد خدا آمده اید / کوفه و شام صفت، بین قبا آمده اید / لشکر شام! که صد شعبه به تیغ آمده اید / شمروش، حرمله گون تیغ به مردم زده اید

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.